trwa wczytywanie...
Teczki A5

Teczki A5

  • teczka na dokumenty formatu A5
  • papier kreda matowa 350g
  • uszlachetnienie standardowe, folia błyszcząca, matowa lub lakier wybiórczy UV

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
wykrojnik 1
125
480 zł
250
500 zł
500
660 zł
750
980 zł
1000
1040 zł
1250
1215 zł
1500
1350 zł
2000
1540 zł
2500
1920 zł
3000
2150 zł

Prosimy o przygotowanie pliku zgodnie z poniższymi wytycznymi:

Teczki A5
- wymiar, spady oraz margines wewnętrzny według poniższych wykrojników,
- rozdzielczość map bitowych 300 dpi,
- kolorystyka CMYK,
- czcionki zamienione na krzywe.

Wykrojniki do pobrania

Zalecamy przesłanie plików w formacie: pdf, tif, jpg.
Przyjmujemy także pliki w formatach: png, eps, cdr (Corel Draw), ai (Adobe Ilustrator), indd (Adobe InDesign), psd (Adobe Photoshop) i inne.

Teczki A5


Standardowy termin realizacji teczek ofertowych A5 wynosi 3 dni robocze. W przypadku dodatkowego uszlachetnienia termin tez wydłuża się do 4 dni roboczych.

Drukowanie teczek reklamowych w naszej drukarni, odbywa się na kredzie matowej 350g, czyli idealnym do tego celu papierze. Zazwyczaj klienci wybierają teczki zadrukowane jednostronnie, w pełnym kolorze. Oferujemy jednak możliwość druku dwustronnego. Do produkcji tego typu materiałów stosujemy wysokiej jakości druk offsetowy. Pozwala on na obniżenie kosztów, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i odporności na ścieranie. Oferujemy również możliwość wyboru grzbietu. Wszystko zależy jak dużo dokumentów chcemy w nich przechowywać.

Teczki ofertowe są częstym gościem na targach, mogą również reprezentować ofertę naszej firmy na spotkaniach biznesowych. Warto zastanowić się nad odpowiednią grafiką oraz pokryciem teczek folią błyszczącą lub matową. Za dodatkową opłatą, stosujemy również ekskluzywne uszlachetniania, takie jak lakier lakier High Gloss UV czy lakier wybiórczy UV oraz UV 3D. 

Dzięki możliwościom jakie daje nasza drukarnia offsetowa i cyfrowa, zawsze będziesz dobrze przygotowany w czasie spotkań z kontrahentami.

Projektowanie graficzne teczek A5 oferujemy w cenie 80zł netto. Nasi graficy przygotują profesjonalny i unikatowy projekt reklamujący Państwa firmę.

Na terenie miasta Kraków dostawa jest zawsze darmowa, niezależnie od formy płatności. Na terenie Polski wszystkie paczki opłacone z góry, wysyłamy gratis za pomocą firmy kurierskiej.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij