trwa wczytywanie...
Teczki DL

Teczki DL

  • teczka na dokumenty formatu DL (210x99 mm)
  • papier kreda matowa 350g
  • uszlachetnienie standardowe, folia błyszcząca, matowa lub lakier wybiórczy UV

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
wykrojnik 1
125
730 zł
250
780 zł
500
995 zł
750
1525 zł
1000
1550 zł
1250
1620 zł
1500
1830 zł
2000
2100 zł
2500
2640 zł
3000
3000 zł

Prosimy o przygotowanie pliku zgodnie z poniższymi wytycznymi:

Teczki DL
- wymiar, spady oraz margines wewnętrzny według poniższych wykrojników,
- rozdzielczość map bitowych 300 dpi,
- kolorystyka CMYK,
- czcionki zamienione na krzywe.

Wykrojniki do pobrania

Zalecamy przesłanie plików w formacie: pdf, tif, jpg.
Przyjmujemy także pliki w formatach: png, eps, cdr (Corel Draw), ai (Adobe Ilustrator), indd (Adobe InDesign), psd (Adobe Photoshop) i inne.

Teczki DL


Termin realizacji teczek DL wynosi 5 dni roboczych, w przypadku uszlachetnienia lakierem wybiórczym UV, termin ten wynosi 8-10 dni roboczych. 

Drukowanie teczek ofertowych to nasza specjalność. Proponujemy druk już od 125 sztuk. Efektywny wygląd gwarantuje dostrzeżenie przez potencjalnego klienta, kreuje również pozytywne emocje związane z naszą działalnością. 

Teczki reklamowe są nieodłącznym narzędziem pracy przedstawicieli handlowych, notariuszy czy agentów nieruchomości. Umożliwiają prezentację firmy w eleganckiej formie. Te drukowane przez nas, posiadają specjalne wycięcie na wizytówkę. Doskonale sprawdzą się również jako organizator w biurze.

Wszystkie nasze teczki DL, pokryte są lakierem offsetowym, dodatkowo istnieje możliwość pokrycia ich folią błyszczącą lub matową. Można również wybrać grubości grzbietu oraz złożenie zamówienia na specjalne uszlachetnienie. W tym celu prosimy o kontakt, po otrzymaniu szczegółów przygotujemy dokładną wycenę.

Projektowanie graficzne teczek ofertowych DL w naszej drukarni zlecisz już za 120zł netto. Nasz grafik jak najszybciej przygotuje satysfakcjonujący projekt. 

Drukarnia Gomeo oferuje zawsze darmową dostawę - nasz kierowca dowiezie zamówienie pod wskazany adres. Na terenie Polski proponujemy bezpłatną wysyłkę kurierską w przypadku złożenia zamówienia przez stronę internetową i opłacenia go przelewem.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij