trwa wczytywanie...
Kalendarze jednodzielne

Kalendarze jednodzielne

  • format kalendarza 480x318mm
  • naklejone dwunastostronicowe kalendarium
  • podkład karton 300g, kalendarium offset 90g
Informacje o produkcie

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
kalendarz z płaską główką
50
360 zł
100
540 zł
150
710 zł
200
825 zł
250
910 zł
300
1100 zł
400
1490 zł
500
1790 zł

Kalendarze jednodzielne


Termin realizacji to 5-6 dni roboczych.

Kalendarze jednodzielne to rozwiązanie idealne, aby zareklamować firmę. Podkład wykonany jest na kartonie o grubości 300g, a na niego naklejamy 12- stronicowe kalendarium, na którym mocujemy okienko do zaznaczenia daty.

Wszystkie kalendarze pokryte są lakierem offsetowym, który uatrakcyjnia ich wygląd oraz zabezpiecza je przed ścieraniem i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dla większego zabezpieczenia i podkreślenia walorów estetycznych istnieje możliwość zafoliowania kalendarzy. Nasza drukarnia stosuje technikę offsetową, a wszystkie wydruki są w pełnym kolorze.

Drukowanie kalendarzy jednodzielnych ma wiele zalet. Są one dyskretną reklamą, widoczną cały rok. Często wręczane jako upominek, który jest zawsze mile widziany. Dodatkowo są praktyczne, przypominają o ważnych wydarzeniach, spotkaniach i świętach. 

Projektowanie graficzne kalendarzy jednodzielnych oferujemy w cenie 80zł netto.

Dostawa w granicach administracyjnych miasta Kraków w naszej drukarni jest zawsze darmowa. Kierowca dowiezie złożone zamówienie pod wskazany adres. Na terenie Polski zapewniamy bezpłatną dostawę kurierską w przypadku płatności przelewem z góry.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij