trwa wczytywanie...
Kostki na biurko 90x90 mm

Kostki na biurko 90x90 mm

  • druk kostek na biurko 90x90 mm
  • papier offsetowy 90g
  • 100 kart w bloczku
  • usztywnione kartonem na spodzie
Informacje o produkcie

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
100 kart w bloczku
100
386 zł
200
493 zł
400
686 zł
600
971 zł
1000
1326 zł

Kostki na biurko 90x90 mm


Termin realizacji zamówienia wynosi 4-5 dni roboczych.

Notes w formie kostki pozwala na wykorzystanie powierzchni kartek na reklamę, logo lub dane kontaktowe naszej firmy. Są bardzo atrakcyjne cenowo i niezwykle praktyczne, znajdują się na prawie każdym biurku i służą do zapisywania niezbędnych notatek każdego dnia. Poszczególne kartki są wyrywane i przekazywane kolejnym klientom, którzy samoistnie poprawiają zasięg naszej marki. Nasi kontrahenci na pewno docenią ten użyteczny prezent. 

Drukowanie kostek na biurko odbywa się na papierze offsetowym 90g, posiadają one dodatkowo karton usztywniający na spodzie. Wszystkie nasze notesy drukujemy jednostronnie, w pełnym kolorze. Standardowo kostki na biurko oferujemy z ilością 100 kart w bloczku. W przypadku innej ilości kartek, prosimy o kontakt. Po otrzymaniu szczegółów, jak najszybciej przygotujemy wycenę.

Projektowanie kostek na biurko to koszt 50zł netto. Nasz grafik przygotuje dla Państwa, ciekawy i profesjonalny projekt.

Na terenie miasta Kraków, nasza drukarnia offsetowa i cyfrowa oferuje darmową dostawę, niezależnie od formy płatności. Na terenie Polski proponujemy także nieodpłatną dostawę w przypadku płatności z góry.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij