trwa wczytywanie...
Plakaty Wielkoformatowe

Plakaty Wielkoformatowe

  • duże plakaty w dowolnym formacie i nakładzie
  • specjalny papier plakatowy - citylight 150g
  • odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne
  • do zastosowania na zewnątrz i wenątrz budynku
Informacje o produkcie

Plakaty Wielkoformatowe


Plakaty wielkoformatowe można wykonać praktycznie w dowolnym rozmiarze oraz nakładzie. Drukujemy je na papierze citylight 150g, który jest idealny do tego celu.

Koszt wykonania kilku plakatów można wyliczyć sumując powierzchnię całego zamówienia.

Poniżej przedstawiamy cennik w zależności od całkowitej powierzchni:


Powierzchnia całkowita
Cena netto
za m2

1 - 2,99 m2
60 zł
3 - 4,99 m250 zł
5 - 6,99 m247 zł
7 - 8,99 m245 zł
9 - 10,99 m244 zł
11 - 15,99 m242 zł
16 - 20 m239 zł
pow. 20 m2do neg.

Druk plakatów wielkoformatowych trwa 3 dni robocze.

Plakaty wielkoformatowe to nie tylko świetny nośnik reklamowy, mogą być również elementem dekoracji wnętrz, zarówno w biurze jak i w domu. Plakaty najczęściej informują o aktualnych promocjach, wydarzeniach, mogą wspomagać akcje promocyjne firmy lub reklamować jakiś produkt. Drukowanie plakatów wielkoformatowych to tani i skuteczny sposób na widoczną reklamę.

Drukarnia Gomeo oferuje druk plakatów wielkoformatowych na papierze citylight 150g w dowolnym, wybranym przez Klienta formacie. Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki. Plakaty odporne są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu mogą byś stosowane na zewnątrz. 

Projektowanie graficzne plakatów wielkoformatowych w naszej drukarni to koszt 150zł netto. Po otrzymaniu wytycznych nasz grafik przygotowuje profesjonalny i unikatowy projekt Państwa zamówienia.

Na terenie miasta Kraków oferujemy darmową dostawę pod wskazany adres. W przypadku innych miast na terenie Polski, proponujemy wysyłkę kurierską gratis przy płatności z góry.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij