trwa wczytywanie...
Folie One Way Vision

Folie One Way Vision

  • dziurkowane folie do oklejania witryn i okien
  • przepuszczają światło do środka i ograniczają widoczność z zewnątrz
  • odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne
Informacje o produkcie

Folie One Way Vision


Folie One Way Vision (OWV) dzięki specjalnej perforacji charakteryzują się dużą przepuszczalnością światła do wnętrza budynku oraz mocno ogranicza widoczność z zewnątrz. Dzięki temu idealnie nadaje się na witryny sklepowe oraz reklamy okienne.

Koszt wykonania kilku naklejek na folii One Way Vision można wyliczyć sumując powierzchnię całego zamówienia.

Poniżej przedstawiamy cennik w zależności od całkowitej powierzchni.


Powierzchnia całkowita
Cena netto
za m2

1 - 2,99 m2
88 zł
3 - 4,99 m270 zł
5 - 6,99 m266 zł
7 - 8,99 m265 zł
9 - 10,99 m260 zł
11 - 15,99 m258 zł
16 - 20 m251 zł
pow. 20 m2do neg.

Termin realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze.

Folia One Way Vision (OWV) to dziurkowany, samoprzylepny materiał przeznaczonym do oklejania witryn sklepowych czy szyb samochodowych. Po zadrukowaniu, z jednej strony widoczna jest grafika, podczas gdy z drugiej strony folia przepuszcza światło, nie widać grafiki i nie ogranicza ona zbytnio widoczności. Jest łatwa w montażu, często stosuje się ją do wyklejania dużych przestrzeni okiennych w biurowcach. 

Drukowanie folii one way vision jest popularne dzięki niskiej cenie, dużej powierzchni reklamowej oraz widoczności tylko w jednym kierunku. Jest ona również odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Nasza drukarnia wielkoformatowa oferuje druk folii one way vision w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo w celu wydłużenia trwałości oraz większej odporności mechanicznej, folię możemy zalaminować.

Wykonujemy profesjonalne projekty graficzne folii one way vision w cenie 150zł netto, cena uwzględnia wykonanie 3 poprawek.

Oferujemy darmową dostawę na terenie miasta Kraków i miasta Wieliczka, niezależnie od formy płatności. Na terenie Polski proponujemy bezpłatną dostawę w przypadku przedpłaty.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij