trwa wczytywanie...
Billboardy

Billboardy

  • papier blueback 115g odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne
  • do wyklejania billboardów oraz jako druk dużych plakatów
Informacje o produkcie

Billboardy


Billboardy drukujemy na specjalnym papierze blueback 115g, który jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Takie wydruki można wykorzystać także jako duże plakaty w niższej cenie.

Koszt wykonania można wyliczyć sumując powierzchnię całego zamówienia.

Poniżej przedstawiamy cennik billboardów w zależności od całkowitej powierzchni.

Powierzchnia całkowita
Cena netto
za m2

2 - 2,99 m2
30 zł
3 - 4,99 m226 zł
5 - 6,99 m222 zł
7 - 8,99 m220 zł
9 - 10,99 m219 zł
11 - 15,99 m218 zł
16 - 20 m216 zł
pow. 20 m2do neg.

Druk billboardów trwa około 3 dni robocze.

Druk wielkoformatowy cieszy się wciąż dużą popularnością, najlepszym tego przykładem są obecne w każdym mieście billboardy. Nadają się one idealnie do krótkoterminowych ekspozycji, akcji marketingowych czy rabatowych. Billboardy mogą być wykorzystane również jako duży plakat reklamowy, są znacznie tańsze niż plakaty wielkoformatowe.

Drukowanie billboardów w naszej drukarni w Krakowie odbywa się na papierze blueback 115g. Jest on odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki dużej powierzchni reklamowej, grafika jest widoczna z daleka. Umieszczenie reklamy w odpowiedniej lokalizacji oraz przy kluczowych węzłach komunikacyjnych gwarantuje zamierzony efekt.

Projektowanie billboardów to koszt 150zł netto. Przygotowujemy profesjonalne projekty graficzne na podstawie przesłanych przez klienta wytycznych oraz materiałów, którymi mogą być zdjęcia, logo, tekst, hasła reklamowe czy dane kontaktowe.

Billboardy Kraków

Oferujemy druk billboardów w Krakowie, na terenie miasta zawsze darmowa dostawa pod wskazany adres. W przypadku innych miast na terenie Polski, proponujemy darmową wysyłkę kurierską przy płatności z góry.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij