trwa wczytywanie...
Billboardy

Billboardy

  • papier blueback 115g odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne
  • do wyklejania billboardów oraz jako druk dużych plakatów
Informacje o produkcie

Billboardy


Billboardy drukujemy na specjalnym papierze blueback 115g, który jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Takie wydruki można wykorzystać także jako duże plakaty w niższej cenie.

Koszt wykonania można wyliczyć sumując powierzchnię całego zamówienia.

Poniżej przedstawiamy cennik w zależności od całkowitej powierzchni.


Powierzchnia całkowita
Cena netto
za m2

1 - 2,99 m2
24 zł
3 - 4,99 m219 zł
5 - 6,99 m217 zł
7 - 8,99 m216 zł
9 - 10,99 m215 zł
11 - 15,99 m213 zł
16 - 20 m212 zł
pow. 20 m2do neg.

Druk billboardów trwa około 3 dni robocze.

Druk wielkoformatowy cieszy się wciąż dużą popularnością, najlepszym tego przykładem są obecne w każdym mieście billboardy. Nadają się one idealnie do krótkoterminowych ekspozycji, akcji marketingowych czy rabatowych. Billboardy mogą być wykorzystane również jako duży plakat reklamowy, są znacznie tańsze niż plakaty wielkoformatowe.

Drukowanie billboardów w naszej drukarni odbywa się na papierze blueback 115g. Jest on odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki dużej powierzchni reklamowej, grafika jest widoczna z daleka. Umieszczenie reklamy w odpowiedniej lokalizacji oraz przy kluczowych węzłach komunikacyjnych gwarantuje zamierzony efekt. 

Projektowanie billboardów to koszt 90zł netto. Przygotowujemy profesjonalne projekty graficzne na podstawie przesłanych przez klienta wytycznych oraz materiałów, którymi mogą być zdjęcia, logo, tekst, hasła reklamowe czy dane kontaktowe.

Oferujemy druk billboardów w Krakowie, na terenie miasta zawsze darmowa dostawa pod wskazany adres. W przypadku innych miast na terenie Polski, proponujemy darmową wysyłkę kurierską przy płatności z góry.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij