trwa wczytywanie...
Stoisko reklamowe

Stoisko reklamowe

  • stoisko prezentacyjne owalne o wymiarach 970x600 mm
  • wykonane z kartonu CKB 350g
  • nadruk jednostronny w pełnym kolorze
  • idealne na akcje promocyjne, lekkie, łatwe do złożenia
Informacje o produkcie

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
970x600 mm
1
175 zł
2
265 zł
3
350 zł
4
440 zł
5
510 zł

Stoisko reklamowe


Poszukujesz firmy z Krakowa świadczącej kompleksowe usługi w zakresie przygotowania stoisk reklamowych na potrzebę targów, wystaw albo akcji promocyjnych? Skorzystaj z naszej oferty! Zadbamy o przygotowanie oraz profesjonalne wykonanie stoiska reklamowego.

Stoisko reklamowe - charakterystyka produktu

Do przygotowania stoiska wykorzystujemy wytrzymały karton oraz tekturę, co zapewnia lekkość, łatwość transportu oraz montażu. Ścianki zewnętrzne oraz blat pokryte są wyraźnym nadrukiem przygotowanym zgodnie z zaleconym projektem. Interesującym rozwiązaniem może być uzupełnienie w formie ścianki reklamowej umieszczonej za stoiskiem.

Potrzebujesz lekkiego stoiska reklamowego albo innego nośnika (ścianka reklamowa, ekspozytor, brama kartonowa, roll up i inne), więc zapoznaj się z pełną ofertą naszej firmy. Każdy z naszych projektów powstaje z zastosowaniem profesjonalnych metod poligraficznych. Gwarantuje to wysoką jakość wydruków. Dbamy także o konkurencyjność cen na druk cyfrowy w Krakowie. Co więcej, podejmujemy się realizacji niewielkich zleceń (1 szt.).

Zapewniamy darmową dostawę na obszarze Krakowa, niezależnie od formy płatności. Inne miasta na terenie Polski mają możliwość skorzystania z darmowej wysyłki kurierskiej, pod warunkiem wybrania opcji płatności z góry.

Projekt graficzny stoiska reklamowego to koszt 90 zł netto.

Termin realizacji zamówienia wynosi około 8 dni roboczych.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij