trwa wczytywanie...
Roll up 85x200 cm

Roll up 85x200 cm

  • rozmiar widocznej grafiki 85x200 cm
  • kaseta aluminiowa najwyższej jakości
  • torba ze sztywną wkładką i uchwytami do łatwego przenoszenia
  • druk wysokiej rozdzielczości na materiale Block Out
Informacje o produkcie

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
model standard model strong
1
230 zł
290 zł
2
400 zł
530 zł
3
550 zł
730 zł
4
680 zł
930 zł
5
820 zł
1120 zł

Roll up 85x200 cm


Potrzebujesz firmy działającej w Krakowie trudniącej się produkcją reklam graficznych roll up? Zapoznaj się z naszą ofertą! Wyróżniamy się krótkimi terminami realizacji usług (3 dni robocze). Gwarantujemy bezpłatną dostawę na terenie Grodu Kraka oraz darmową przesyłkę kurierską dla osób korzystających z przedpłaty (obszar Polski).

Dzięki temu, że nasza firma korzysta z nowoczesnych urządzeń poligraficznych, możemy zapewnić naszym klientom jakość wydruków na najwyższym światowym poziomie.

Powstające w naszej drukarni reklamy produkowane są w wersji standard oraz strong. W pierwszej postaci wykonywane są z wytrzymałego aluminium. W drugim przypadku mają dodatkowe wzmocnienia zapewniające wielokrotne składanie oraz rozkładanie bez obawy o uszkodzenie albo zniszczenie. Nośnik przytwierdzany jest na listwie zatrzaskowej, co daje możliwość wymiany zamontowanej grafiki na inną. Treść pojawiająca się na powierzchni reklamy umieszczana jest na specjalnym materiale Block Out, który nie przepuszcza światła. Możemy cieszyć się atrakcyjnym wyglądem reklamy, niezależnie od warunków pogodowych i świetlnych. Roll up drukowany jest jednostronnie, z wykorzystaniem pełnej kolorystyki.

Pakowanie przygotowanych materiałów reklamowych odbywa się z wykorzystaniem specjalnych toreb, zapewniających dużą wygodę oraz bezpieczny transport. Zawsze dbamy o konkurencyjność naszych cen. Nie zwlekaj zatem i skorzystaj z naszych usług! Podejmujemy się realizacji każdego, nawet najmniejszego zlecenia.

Jesteśmy drukarnią z Krakowa oferującą projektowanie graficzne roll upów 85 x 200 cm w cenie 80 zł netto. Podkreślić należy fakt, że ten rodzaj nośników reklamowych wymaga odpowiednio dobranej grafiki. W związku z tym zadbać należy o czytelność tekstu i przyciągniecie potencjalnych klientów za pomocą wyróżniających obrazów.

Termin realizacji to 3 dni robocze.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij