trwa wczytywanie...
Roll up 100x200 cm

Roll up 100x200 cm

  • rozmiar widocznej grafiki 100x200 cm
  • kaseta aluminiowa najwyższej jakości
  • torba ze sztywną wkładką i uchwytami do łatwego przenoszenia
  • druk wysokiej rozdzielczości na materiale Block Out
Informacje o produkcie

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
model standard model strong
1
290 zł
335 zł
2
510 zł
570 zł
3
710 zł
820 zł
4
910 zł
1060 zł
5
1100 zł
1300 zł

Roll up 100x200 cm


Potrzebujesz reklamy graficznej roll up, którą wykorzystasz podczas targów, wystaw albo akcji promocyjnych? Poznaj ofertę naszej drukarni cyfrowej z Krakowa! Dzięki nam zapewnisz sobie możliwość skorzystania z jednych z najtańszych w Krakowie nośników reklamowych typu roll up.

Roll up 100-200 cm ? charakterystyka produktu

Produkt składa się z trwałej aluminiowej kasety oraz efektownego, wymiennego nadruku. Treść reklamy umieszczana jest na wysokiej jakości materiale Block Out, który nie przepuszcza światła. To sprawia, że wykonany nadruk wyróżnia się dobrym wyglądem niezależnie od pogody oraz intensywności oświetlenia. Roll up przytwierdzany jest na listwie zatrzaskowej, co zapewnia możliwość wymiany zastosowanej grafiki na inną. Każdy produkt wyposażony jest poręczną torbę ułatwiającą bezpieczne przenoszenie oraz przechowywanie.

Co więcej, zawsze dbamy o konkurencyjność naszych cen. Skorzystaj zatem z naszej oferty i ciesz się specjalistycznym stoiskiem reklamowym, który umożliwi skuteczne zaprezentowanie Twojej firmy podczas targów albo innego rodzaju wydarzeń.

Gwarantujemy dostawę gratis na terenie Krakowa i darmową przesyłkę kurierską dla osób korzystających z przedpłaty (obszar Polski). Wykonujemy druk jednostronny, z wykorzystaniem pełnej kolorystyki.

Projekt graficzny reklamy to cena 80 zł netto.

Czas realizacji wynosi trzy dni robocze.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij