trwa wczytywanie...
Roll up 85x200 cm

Roll up 85x200 cm

  • rozmiar widocznej grafiki 85x200 cm
  • kaseta aluminiowa najwyższej jakości
  • torba ze sztywną wkładką i uchwytami do łatwego przenoszenia
  • druk wysokiej rozdzielczości na materiale Block Out
Informacje o produkcie

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena Produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
model standard model strong
1
230 zł
290 zł
2
400 zł
530 zł
3
550 zł
730 zł
4
680 zł
930 zł
5
820 zł
1120 zł

Roll up 85x200 cm


Szukasz firmy specjalizującej się w produkcji reklam graficznych typu roll up w Krakowie? Zapoznaj się z naszą ofertą! Gwarantujemy szybkie terminy realizacji usług (do trzech dni roboczych), bezpłatną dostawę zamówionych materiałów graficznych na terenie stolicy Małopolski oraz darmową przesyłkę kurierską dla klientów (na terenie Polski), którzy zdecydują się na opcję przedpłaty.

Korzystamy z nowoczesnych urządzeń poligraficznych, dzięki czemu jakość wydruków, jakie przygotowuje nasza drukarnia cyfrowa z Krakowa, stoi na najwyższym światowym poziomie.

Oferowane przez nas reklamy typu roll up o wymiarach 85-200 cm, w wersji standard wykonywane są z wytrzymałego aluminium, a w wersji strong wyposażone są w dodatkowe wzmocnienia, co gwarantuje możliwość wielokrotnego składania i rozkładania reklamy bez ryzyka jej uszkodzenia lub zniszczenia. Roll up mocowany jest na listwie zatrzaskowej dzięki czemu raz zamontowaną grafikę, można wymienić na inną. Grafika pojawiająca się na powierzchni reklamy nadrukowana jest na specjalnym, nieprzepuszczającym światła materiale Block Out, co przekłada się na jej atrakcyjny wygląd w każdych warunkach pogodowych, również przy jasnym świetle słonecznym. Drukowanie roll upów odbywa się w pełnym kolorze, jednostronnie.

Przygotowane materiały reklamowe pakujemy w wygodne torby, które zapewniają dużą wygodę i bezpieczeństwo podczas transportu. Jeśli szukasz firmy gwarantującej atrakcyjne ceny na druk cyfrowy w Krakowie, skorzystaj z naszych usług! Co warte podkreślenia, podejmujemy się realizacji wszystkich, nawet najmniejszych zleceń.

Drukarnia Gomeo oferuje projektowanie graficzne roll upów 85x200 cm w cenie 80zł netto. Należy pamiętać, że w przypadku tego typu nośników reklamowych, odpowiednio dobrana grafika jest niezwykle ważna. Tekst musi być czytelny, a obrazki powinny przyciągać potencjalnych klientów.

Termin realizacji to 3 dni robocze.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij