trwa wczytywanie...
Roll up 85x200 cm

Roll up 85x200 cm

  • rozmiar widocznej grafiki 85x200 cm
  • kaseta aluminiowa najwyższej jakości
  • torba ze sztywną wkładką i uchwytami do łatwego przenoszenia
  • druk wysokiej rozdzielczości na materiale Block Out
Informacje o produkcie

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena Produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
model standard model strong
1
230 zł
290 zł
2
400 zł
530 zł
3
550 zł
730 zł
4
680 zł
930 zł
5
820 zł
1120 zł

Roll up 85x200 cm


Termin realizacji to 3 dni robocze.

Druk roll upów 85x200 cm w naszej drukarni można zlecić już od jednej sztuki. Wszystkie produkty są najwyższej jakości. Standardowa kaseta wykonana jest z wytrzymałego aluminium, a w technologi strong jest dodatkowo wzmocniona, dzięki czemu możliwe jest wielokrotne rozkładanie i składanie produktu. Grafika wydrukowana jest w wysokiej rozdzielczości na materiale Block Out, który nie przepuszcza światła, dzięki czemu w każdych warunkach wygląda dobrze. Drukowanie roll upów odbywa się w pełnym kolorze, jednostronnie. 

Roll up zapakowany jest w specjalną torbę umożliwiającą wygodnie przenoszenie. Można zabrać go ze sobą na targi, konferencje, spotkania biznesowe czy kampanie reklamowe. Jest lekki i poręczny, rozłożenie go zajmuje jedynie minutę. Nasze produkty mogą służyć przez wiele lat. Dodatkowo roll up mocowany jest na listwie zatrzaskowej dzięki czemu raz zamontowaną grafikę, można wymienić na inną.

Drukarnia Gomeo oferuje projektowanie graficzne roll upów 85x200 cm w cenie 80zł netto. Należy pamiętać, że w przypadku tego typu nośników reklamowych, odpowiednio dobrana grafika jest niezwykle ważna. Tekst musi być czytelny, a obrazki powinny przyciągać potencjalnych klientów.

W mieście Kraków darmowa dostawa pod wskazany adres. Na terenie Polski bezpłatna wysyłka kurierska przy przedpłacie.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij