trwa wczytywanie...
Roll up 100x200 cm

Roll up 100x200 cm

  • rozmiar widocznej grafiki 100x200 cm
  • kaseta aluminiowa najwyższej jakości
  • torba ze sztywną wkładką i uchwytami do łatwego przenoszenia
  • druk wysokiej rozdzielczości na materiale Block Out
Informacje o produkcie

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena Produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
model standard model strong
1
290 zł
335 zł
2
510 zł
570 zł
3
710 zł
820 zł
4
910 zł
1060 zł
5
1100 zł
1300 zł

Roll up 100x200 cm


Szukasz atrakcyjnej formy reklamy graficznej do wykorzystania podczas targów, wystaw lub akcji promocyjnych? Skorzystaj z oferty, jaką przygotowała nasza drukarnia cyfrowa z siedzibą w Krakowie i zamów przenośny stojak reklamowy typu roll up.

U nas wykonasz jedne z najtańszych nośników reklam typu roll up w Krakowie, składające się z wytrzymałej aluminiowej kasety i efektownego, wymiennego nadruku, wykonanego na wysokiej jakości materiale typu Block Out. Materiał nie przepuszcza światła, dzięki czemu wykonany na nim nadruk wygląda dobrze w każdym miejscu i czasie - niezależnie od intensywności oświetlenia. Roll up mocowany jest na listwie zatrzaskowej, dzięki czemu raz zamontowaną grafikę, można wymienić na inną. Do każdego produktu otrzymasz poręczną torbę, która ułatwi jego bezpieczne przenoszenie i przechowywanie.

Skorzystaj z konkurencyjnych cen na druk cyfrowy w Krakowie i zleć nam wykonanie stoisk reklamowych, które pomogą w zaprezentowaniu oferty Twojej firmy podczas targów lub innego rodzaju wydarzeń promocyjnych. Czas realizacji prezentowanego produktu to trzy dni robocze. Dostawa na terenie Krakowa i po przedpłacie kurierem (na terenie Polski) gratis!

Oferujemy druk w pełnym kolorze, jednostronny.

Projekt graficzny roll upa 100x200 cm nasz grafik przygotuje w cenie 80zł netto.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij