trwa wczytywanie...
Roll up 120x200 cm

Roll up 120x200 cm

  • rozmiar widocznej grafiki 120x200 cm
  • kaseta aluminiowa najwyższej jakości
  • torba ze sztywną wkładką i uchwytami do łatwego przenoszenia
  • druk wysokiej rozdzielczości na materiale Block Out
Informacje o produkcie

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena Produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
model standard
1
320 zł
2
570 zł
3
830 zł

Roll up 120x200 cm


Poznaj wyjątkową moc przyciągania, oferowaną przez estetyczne reklamy typu roll up. W ofercie przygotowanej przez naszą firmę, znajdziesz wiele wersji rozmiarowych reklam tego typu. W tym miejscu prezentujemy reklamę roll up o wymiarach 120x200 cm, którą dostarczymy bezpłatnie w Krakowie lub prześlemy ją kurierem do dowolnego miejsca w Polsce (bezpłatnie po przedpłacie). Średni czas oczekiwania na realizację zlecenia to 3 dni robocze.

Reklamy w formie stojaków reklamowych to niezwykle popularny i wyjątkowo atrakcyjny sposób na zaprezentowanie firmowej oferty podczas akcji promocyjnych, targów, wystaw lub konferencji. Jeżeli chcesz przygotować tego typu reklamę, prowadzona przez nas drukarnia cyfrowa z Krakowa gwarantuje nie tylko doskonałą jakość jej wykonania, ale także przystępną ceną już przy zamówieniach na jedną sztukę.

Oferowane przez nas stojaki reklamowe posiadają trwałą aluminiową kasetę, która zapewnia możliwość jej wielokrotnego użycia przy okazji różnego rodzaju imprez. Zdobiący kasetę nadruk wykonany jest na nieprześwitującym materiale Block Out i charakteryzuje się wysoką rozdzielczością obrazu. Oferujemy druk w pełnym kolorze.

Projektowanie graficzne roll upów 120x200 cm oferujemy w cenie 80zł netto.

Jeśli nie chcesz przepłacać, zdecyduj się na druk cyfrowy w Krakowie, w naszej firmie!

Formularz kontaktowy

 

Wyślij