trwa wczytywanie...
Roll up 120x200 cm

Roll up 120x200 cm

  • rozmiar widocznej grafiki 120x200 cm
  • kaseta aluminiowa najwyższej jakości
  • torba ze sztywną wkładką i uchwytami do łatwego przenoszenia
  • druk wysokiej rozdzielczości na materiale Block Out
Informacje o produkcie

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena Produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
model standard
1
320 zł
2
570 zł
3
830 zł

Roll up 120x200 cm


Termin realizacji wynosi 3 dni robocze.

Drukowanie roll upów to jedna z wielu skutecznych form reklamy. Stosując przemyślaną grafikę, możemy zaciekawić i przyciągnąć wielu klientów. Roll upy stosowane są na targach, konferencjach, w hotelach, biurach czy sklepach. Nasza drukarnia oferuje druk w pełnym kolorze, jednostronnie. W komplecie znajduje się poręczna torba, a kaseta umożliwia wielokrotne rozkładanie i składanie reklamy.

Druk roll upów w naszej drukarni odbywa się jedynie na wysokiej jakości materiale Block Out. Jest on nie tylko elegancki, ale przede wszystkim bardzo dobry jakościowo. Składa się z trzech warstw, nie przepuszcza światła, a jego kolory nie bledną.

Projektowanie graficzne roll upów 120x200 cm oferujemy w cenie 80zł netto. Reklama w formie roll upa ma kształt prostopadłościanu i to właśnie kształt determinuje sposób, w jaki powinno się eksponować treści. Najważniejsze informacje powinniśmy zawsze umieszczać w górnej części, te znajdujące się niżej, są rzadziej czytane.

Drukarnia offsetowa Gomeo oferuje darmową dostawę na terenie Krakowa (niezależnie od formy płatności). Na terenie Polski oferujemy wysyłkę gratis w przypadku przedpłaty.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij