trwa wczytywanie...
Naklejki wypukłe 3D

Naklejki wypukłe 3D

  • w sprawie wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
Informacje o produkcie

Naklejki wypukłe 3D


Termin realizacji zamówienia wynosi około 8 dni roboczych.

Posiadamy w ofercie różne formaty naklejek wypukłych. W sprawie wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Po otrzymaniu szczegółów szybko przygotujemy wycenę i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Oferujemy druk już od 50 sztuk.

Naklejki wypukłe 3D świetnie nadają się do prezentacji znaku firmowego. Mogą służyć również do znakowania różnych produktów elektronicznych, sprzętów AGD i RTV, elementów samochodowych, drzwi, okien i wielu innych. Dzięki wysokiej estetyce wykonania, podnoszą prestiż firmy.

Drukowanie naklejek wypukłych 3D w naszej firmie, odbywa się w technologi eco mild solvent. Podkład stanowi folia monomeryczna błyszcząca, następnie naklejki uszlachetniane są żywicą poliuretanową. Dzięki temu są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i niektórych środków chemicznych. Naklejki dostarczamy w formie arkuszy.

Przygotowujemy projekty graficzne naklejek wypukłych w cenie 90zł netto.

Nasza drukarnia offsetowa i cyfrowa oferuje bezpłatną dostawę na terenie Krakowa, niezależnie od formy płatności. W przypadku płatności z góry proponujemy darmową dostawę kurierską na terenie całej Polski.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij