trwa wczytywanie...
Wizytówki z zaokrąglonymi rogami

Wizytówki z zaokrąglonymi rogami

  • druk wizytówek 85x54 mm lub 80x55mm
  • zaokrąglone rogi
  • kreda matowa 350g lub karton 300g
  • folia błyszcząca lub matowa
Informacje o produkcie

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
folia błysk jednostronnie folia błysk dwustronnie folia mat jednostronnie folia mat dwustronnie
500
90 zł
90 zł
140 zł
120 zł
1000
110 zł
120 zł
170 zł
140 zł
2000
250 zł
210 zł
250 zł
210 zł
3000
315 zł
290 zł
320 zł
300 zł

Wizytówki z zaokrąglonymi rogami


Standardowy termin realizacji zamówienia to 3 dni robocze.

Niestandardowe formaty pozwalają wyróżnić się wśród konkurencji - taki właśnie jest druk wizytówek z zaokrąglonymi rogami. Mogą one posłużyć również jako kalendarium, kiedy z jednej strony zamieścimy mały kalendarzyk, z drugiej dane naszej firmy, sprawi to, że odbiorcy będą je mieć zawsze pod ręką. Dzięki zaokrąglonym narożnikom zapadają one w pamięć i są stylowe. Mogą pełnić rolę karnetów czy przypominać o kolejnej wizycie w gabinecie lekarskim, często stosowane są w firmach usługowych. 

Nowoczesne i tanie wizytówki to coś, co każdy chciałby posiadać. W naszej ofercie posiadamy dwa formaty 85x54 mm lub 80x55 mm. W zależności od preferencji, można wybrać uszlachetnienie folią matową lub błyszcząca. 

Drukowanie wizytówek z zaokrąglonymi rogami jeszcze nigdy nie było takie proste. Wystarczy zlecić nam druk, a my zajmiemy się całą resztą. Mimo, że jest to jedna z najmniejszych form reklamy, zawsze pomieści najważniejsze informacje. 

W przypadku mniejszych nakładów możesz wybrać druk cyfrowy. W przypadku większych nakładów idealnie sprawdzi się technika offsetowa. Niezależnie od formy druku, wszystkie nasze produkty cechuje wysoka jakość.

Jeżeli nie masz pomysłu na wygląd wizytówki, zgłoś się do nas. Oferujemy projektowanie graficzne wizytówek z zaokrąglonymi rogami w cenie 50zł netto. 

Na terenie Krakowa nasza drukarnia cyfrowa i offsetowa oferuje zawsze darmową dostawę. Na terenie Polski dostawa jest darmowa w przypadku przedpłaty.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij