trwa wczytywanie...
Podkładki pod talerze

Podkładki pod talerze

  • druk podkładek w formacie 297x420 mm
  • papier offsetowy 90g
  • druk jednostronny w pełnym kolorze
Informacje o produkcie

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
297x420 mm
250
220 zł
500
250 zł
1000
300 zł
2500
420 zł
5000
615 zł
10000
1030 zł

Podkładki pod talerze


Termin realizacji wynosi 2-3 dni robocze.

Druk podkładek na tacki lub pod talerze świetnie sprawdzi się jako praktyczna i efektowna reklama. Jest to niezbędny element wyposażenia wielu restauracji, barów, pizzerii czy kawiarni. Podkładki mogą zawierać informację o aktualnych promocjach, dostępne menu czy tabelę wartości odżywczych oferowanych produktów. 

Oferujemy podkładki pod talerz w formacie 297x400 mm. Drukujemy jednostronnie w pełnym kolorze na papierze offsetowym 90g. Nasza drukarnia offsetowa i cyfrowa posiada w ofercie również inne papiery oraz możliwość druku dwustronnego. W sprawie wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Po otrzymaniu szczegółów szybko przygotujemy wycenę i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. 

Projektowanie podkładek na tacki to koszt 70zł netto. Po otrzymaniu wytycznych grafik w ciągu 1 dnia roboczego przygotuje wyjątkowy i profesjonalny projekt.

Na terenie miasta Kraków oferujemy darmową dostawę. Niezależnie od formy płatności, nasz kierowca dostarczy zamówienie pod wskazany adres. W przypadku innych miast na terenie Polski, proponujemy bezpłatną wysyłkę kurierską przy płatności z góry.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij