trwa wczytywanie...
Podkładki pod talerze

Podkładki pod talerze

  • druk podkładek w formacie 297x420 mm
  • papier offsetowy 90g
  • druk jednostronny w pełnym kolorze

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
297x420 mm
250
293 zł
500
333 zł
1000
399 zł
2500
559 zł
5000
820 zł
10000
1371 zł

Prosimy o przygotowanie pliku zgodnie z poniższymi wytycznymi:

Podkładki pod talerze
- wymiar netto 297x420mm, wymiar brutto ze spadami 3mm - 303x426mm
- bezpieczny margines wewnętrzny 3mm od linii cięcia
- rozdzielczość map bitowych 300 dpi,
- kolorystyka CMYK,
- czcionki zamienione na krzywe.

Wykrojnik do pobrania

Zalecamy przesłanie pliku w formacie: pdf, tif, jpg.
Przyjmujemy także pliki w formatach: png, eps, cdr (Corel Draw), ai (Adobe Ilustrator), indd (Adobe InDesign), psd (Adobe Photoshop) i inne.

Podkładki pod talerze


Termin realizacji wynosi 2-3 dni robocze.

Druk podkładek na tacki lub pod talerze świetnie sprawdzi się jako praktyczna i efektowna reklama. Jest to niezbędny element wyposażenia wielu restauracji, barów, pizzerii czy kawiarni. Podkładki mogą zawierać informację o aktualnych promocjach, dostępne menu czy tabelę wartości odżywczych oferowanych produktów. 

Oferujemy podkładki pod talerz w formacie 297x400 mm. Drukujemy jednostronnie w pełnym kolorze na papierze offsetowym 90g. Nasza drukarnia offsetowa i cyfrowa posiada w ofercie również inne papiery oraz możliwość druku dwustronnego. W sprawie wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Po otrzymaniu szczegółów szybko przygotujemy wycenę i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. 

Projektowanie podkładek na tacki to koszt 150zł netto, cena uwzględnia wykonanie 3 poprawek. Po otrzymaniu wytycznych grafik w ciągu 1 dnia roboczego przygotuje wyjątkowy i profesjonalny projekt.

Na terenie miasta Kraków i miasta Wieliczka, oferujemy darmową dostawę. Niezależnie od formy płatności, nasz kierowca dostarczy zamówienie pod wskazany adres. W przypadku innych miast na terenie Polski, proponujemy bezpłatną wysyłkę kurierską przy płatności z góry.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij