trwa wczytywanie...
Dyplomy

Dyplomy

  • różne formaty i rodzaje papieru do wyboru
  • możliwość uszlachetnienia i personalizacji
  • w sprawie wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
Informacje o produkcie

Dyplomy


Termin realizacji zależy od nakładu oraz wybranego papieru i uszlachetnień. Standardowo termin ten wynosi 2-3 dni robocze.

Oferujemy druk dyplomów, certyfikatów czy wyróżnień zarówno na papierach standardowych jak i ozdobnych, nietypowych. Dodatkowo mamy możliwość zastosowania uszlachetnień, takich jak złocenie, srebrzenie czy lakier wybiórczy UV oraz UV wypukły. Aby dyplomy zyskały na prestiżu i prezentowały się idealnie przez długi czas, możemy je zalaminować folią błyszczącą lub matową. Każdy dyplom może posiadać indywidualny nadruk. 

Drukowanie dyplomów jest niezbędne w przypadku wręczania nagród czy podziękowań za sukcesy i osiągnięcia. Powinny one prezentować się wyjątkowo. Dzięki nowoczesnym maszynom, nasze produkty po latach nie wyblakną ani nie stracą ostrości. Oferujemy druk cyfrowy lub offsetowy już od kilku sztuk oraz różne formaty do wyboru.

Konfiguracji druku dyplomów może być bardzo dużo, dlatego w sprawie wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Po otrzymaniu szczegółów szybko przygotujemy wycenę i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. 

Nasza drukarnia oferuje projektowanie graficznie dyplomów w cenie 150zł netto, cena uwzględnia wykonanie 3 poprawek.

Na terenie miasta Kraków i Wieliczka wszystkie produkty dostarczamy za darmo. W przypadku wysyłki na terenie Polski proponujemy darmową dostawę przy płatności z góry.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij