trwa wczytywanie...
Bony / Vouchery

Bony / Vouchery

  • w sprawie wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
Informacje o produkcie

Bony / Vouchery


W sprawie wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Po otrzymaniu szczegółów szybko przygotujemy wycenę i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Termin realizacji zamówienia wynosi w zależności od nakładu i rodzaju uszlachetnienia 2-3 dni robocze.

Bony upominkowe, karty rabatowe, karty lojalnościowe, vouchery drukujemy zarówno cyfrowo jak i offsetowo. Wymienione druki są wręczane klientom jako zachęta do zakupów, zawierają kod rabatowy lub informacje o akcji promocyjnej. 

Drukowanie voucherów czy bonów upominkowych i wręczanie ich klientom postrzegane jest jako miły dodatek, którym można obdarować zarówno stałych jak i nowych kontrahentów. Karty prezentowe są również coraz bardziej popularne ze względu na elastyczną możliwość wybrania prezentu. 

Wykonujemy kupony numerowane, każda sztuka może posiadać inny zadruk, w tym celu stosujemy wysokiej jakości druk cyfrowy.

Nasza drukarnia offsetowa i cyfrowa oferuje projektowanie graficzne bonów/voucherów w cenie 160zł netto, cena uwzględnia wykonanie 3 poprawek. Po otrzymaniu wytycznych grafik przygotuje oryginalny i profesjonalny projekt.

W granicach administracyjnych miasta Kraków i miasta Wieliczka, nasz kierowca dowiezie zamówienie gratis. Na terenie Polski oferujemy darmową wysyłkę w przypadku płatności z góry.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij