trwa wczytywanie...
Segregatory

Segregatory

  • mechanizm 2-ringowy typu D30
  • szerokość grzbietu 48mm
  • kreda błysk 130g, tektura o grubości 2,25mm

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
Segregator A4
25
805 zł
50
970 zł
100
1320 zł
150
1770 zł
200
2135 zł
300
2600 zł
400
3050 zł
500
3425 zł

Prosimy o przygotowanie pliku zgodnie z poniższymi wytycznymi:

Segregatory
- wymiary, spady oraz bezpieczne marginesy według poniższego wykrojnika
- rozdzielczość map bitowych 300 dpi,
- kolorystyka CMYK,
- czcionki zamienione na krzywe.

Wykrojnik do pobrania

Nasi graficy mogą przygotować dla Państwa projekt do druku w cenie 50-80zł netto lub w miarę możliwości dokonać niezbędnych poprawek.

Zalecamy przesłanie pliku w formacie: pdf, tif, jpg.
Przyjmujemy także pliki w formatach: png, eps, cdr (Corel Draw), ai (Adobe Ilustrator), indd (Adobe InDesign), psd (Adobe Photoshop) i inne.

Segregatory


Termin realizacji to około 10 dni roboczych.

Segregatory z nadrukiem to niebanalna forma reklamy. Są one praktyczne, ułatwiają utrzymanie porządku, umożliwiając szybki dostęp do dokumentów, faktur itp., dzięki czemu stanowią idealne połączenie wyposażenie biurowego z nośnikiem reklamowym. Przydadzą się także podczas spotkań biznesowych. 

Segregatory są nie tylko świetnym upominkiem, ale umożliwiają poszerzenie świadomości marki na rynku. Wykorzystaj segregator i zamień go w reklamę swojej firmy.

Druk segregatorów w zależności od wielkości nakładu odbywa się technologią cyfrową lub offsetową. Nasza drukarnia oferuje druk już od kilku sztuk w pełnym kolorze, jednostronnie. Dodatkowo segregatory są uszlachetnione folią błyszczącą.

Na terenie miasta Kraków nasz kierowca dostarczy każde zamówienie bezpłatnie. Na terenie Polski darmowa wysyłka w przypadku płatności przelewem.

Projekty segregatorów w cenie 80zł netto.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij