trwa wczytywanie...
Przypinki reklamowe

Przypinki reklamowe

  • nadruk w pełnym kolorze, powleczony folią
  • bezpłatna wizualizacja
  • średnica przypinki 56 mm, grubość: 0,5 cm
  • rozmiar nadruku: 56 mm

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
Przypinka reklamowa
50
220 zł
100
405 zł
150
580 zł
200
720 zł
250
815 zł
300
965 zł
400
1245 zł
500
1505 zł
1000
2920 zł

Przypinki reklamowe


Termin realizacji zamówienia wynosi 5-6 dni roboczych.

Przypinki z nadrukiem lub logo firmy to świetny gadżet reklamowy  obecny na zlotach, happeningach, ślubach, imprezach tematycznych, rajdach, kampaniach reklamowych czy zjazdach firmowych. Przypinki czy buttony służą także jako znaczki, sygnalizujące przynależność do danej grupy czy subkultury. Znaczki z ciekawymi hasłami stały się również modne i propagowane wśród młodzieży. 

Nasza drukarnia cyfrowa i offsetowa oferuje przypinki wykonane z blachy chromowanej. Nadruk wykonujemy jednostronnie w pełnym kolorze, dodatkowo w celu zabezpieczenia przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, powlekamy go folią. Z drugiej strony buttona, znajduje się agrafka, umożliwiająca przypięcie go do ubrania czy plecaka. Minimalny nakład wynosi 50 sztuk. Średnica przypinek wynosi 56mm.

Grafik drukarni Gomeo przygotuje dla Państwa bezpłatną wizualizację nadruku, umieszczanego na przypince.

Na terenie miasta Kraków nasz kierowca dostarczy Państwa zamówienie bezpłatnie. Na terenie Polski oferujemy darmową dostawę w przypadku przedpłaty przelewem.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij