trwa wczytywanie...
Podkładki pod kubek

Podkładki pod kubek

  • podkładka korkowa lub filcowa do wyboru
  • bezpłatna wizualizacja
  • średnica podkładki korkowej 10 cm, podkładki filcowej 9,7 cm
  • nadruk pełnokolorowy metodą sublimacji (podkładka filcowa) lub 1 kolor metodą sitodruku (podkładka korkowa)

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
podkładka korkowa podkładka filcowa
50
-
215 zł
100
226 zł
336 zł
200
352 zł
539 zł
300
457 zł
748 zł
400
561 zł
935 zł
500
682 zł
1155 zł
1000
1199 zł
2167 zł

Podkładki pod kubek


Termin realizacji zamówienia wynosi 5-6 dni roboczych.

Podstawki czy podkładki pod kubek to ciekawy i oryginalny sposób na reklamę. Są często używane w barach, restauracjach, kawiarniach, czy biurach. W subtelny sposób, możemy wyróżnić i podkreślić swoją markę lub produkt indywidualnym nadrukiem. Podkładki są lekkie, a duża powierzchnia nadruku sprawia, że możemy przedstawić na niej ciekawą grafikę. Doskonale nadają się do szklanek, kubków czy kufli. Są wszechstronne i funkcjonalne. 

Nadruki na podkładki wykonujemy metodą sublimacji w przypadku podkładek filcowych lub metodą sitodruku przy podkładach korkowych. Obie metody są bardzo trwałe. W przypadku innych formatów prosimy o kontakt, po otrzymaniu szczegółów, szybko przygotujemy wycenę i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Drukarnia Gomeo oferuje darmowy projekt podkładek. Nasz grafik po otrzymaniu wytycznych, w ciągu kilku godzin, przygotuje ciekawą i profesjonalną wizualizację.

W obrębie miasta Kraków oferujemy darmową dostawę w cenie. Natomiast na terenie Polski proponujemy bezpłatną wysyłkę kurierską w przypadku zapłaty z góry.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij