trwa wczytywanie...
Podkładki pod mysz

Podkładki pod mysz

  • nadruk sublimacyjny w pełnym kolorze
  • bezpłatna wizualizacja
  • wymiary 24,5cm x 18.7cm x 0,3cm
  • podkładka wykonana z mikrogumy i poliestru

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
Podkładka pod mysz
30
248 zł
40
303 zł
50
358 zł
100
572 zł
200
1018 zł
300
1474 zł
400
1914 zł
500
2349 zł

Podkładki pod mysz


Termin realizacji wynosi 5-6 dni roboczych.

Podkładki pod mysz to wciąż przydatny gadżet reklamowy. Używając codziennie komputera, cały czas mamy styczność z podkładką. Umieszczając na niej ciekawą grafikę, w tani i precyzyjny sposób możemy dotrzeć do potencjalnych klientów. 

Nasze podkładki pod mysz wykonane są z mikrogumy i poliestru, co zapewnia im wysoką trwałość i nie ulegają odkształceniom. Nadruk na podkładkach wykonujemy metodą sublimacji, jednostronnie, w pełnym kolorze. Metoda ta zapewnia bardzo dobre odwzorowanie kolorów, wysoką jakość oraz trwałość, a nadruki nie wytrą się i nie wyblakną.

Oferujemy również nadruki na podkładkach okrągłych o średnicy 21 cm. W sprawie wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Nasza drukarnia projekty podkładek pod mysz przygotowuje w cenie druku.

Na terenie miasta Kraków oferujemy darmową dostawę, niezależnie od wybranej formy płatności. Wysyłka do innych miast jest bezpłatna w przypadku płatności z góry.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij