trwa wczytywanie...
Czapki z daszkiem

Czapki z daszkiem

  • wysokiej jakości nadruk jednokolorowy metodą sitodruku
  • bezpłatna wizualizacja
  • rozmiar nadruku 80mm x 40mm
  • rozmiar głowy 15,5cm x 23,5cm
  • 100% bawełna

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
Czapka z daszkiem
30
590 zł
40
745 zł
50
875 zł
60
1015 zł
70
1160 zł
80
1310 zł
90
1445 zł
100
1605 zł

Czapki z daszkiem


Termin realizacji wynosi 5-6 dni roboczych.

Czapki z daszkiem to jeden z bardziej lubianych gadżetów promocyjnych dla firm. Świetnie sprawdzają się również jako element stroju pracowników, podczas targów, wydarzeń czy codziennej pracy. 

Oferujemy czapki w wielu kolorach do wyboru: czarnym, białym, niebieskim, fioletowym, granatowym, czerwonym, pomarańczowym czy jasno niebieskim. Nadruk na czapce znajduje się z przodu, może być jedno lub dwukolorowy. Nasze czapeczki są wykonane z bawełny, posiadają regulowane zapięcie, pasują na rozmiar głowy od 15,5cm do 23,5cm. Rozmiar nadruku wynosi 80x40mm. Nadruki wykonujemy metodą sitodruku, charakteryzującą się dużą wytrzymałością podczas użytkowania i prania odzieży. Zamówienia realizujemy już od 30 sztuk. 

W naszej ofercie oprócz standardowych czapek z daszkiem, posiadamy również czapki premium z nadrukiem, z haftem oraz czapki zimowe. W sprawie wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Po otrzymaniu szczegółów szybko przygotujemy wycenę i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. 

Nasz grafik przygotuje bezpłatną wizualizację nadruku umieszczanego na czapkach.

Drukarnia offsetowa i cyfrowa Gomeo oferuje dostawę gratis na terenie miasta Kraków, niezależnie od formy płatności. Na terenie Polski gwarantujemy darmową przesyłkę w przypadku przedpłaty przelewem.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij