trwa wczytywanie...
Opaski odblaskowe

Opaski odblaskowe

  • nadruk jednokolorowy wykonany metodą tampondruku
  • bezpłatna wizualizacja
  • rozmiar nadruku 55 x 15mm
  • wymiary opaski odblaskowej 30 x 3cm

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
Opaska odblaskowa
100
270 zł
150
370 zł
200
485 zł
250
580 zł
300
650 zł
400
815 zł
500
965 zł
1000
1810 zł

Opaski odblaskowe


Termin realizacji wynosi 5-6 dni roboczych.

Opaski odblaskowe to nie tylko gadżety reklamowe, ale również skuteczne zabezpieczenie dla dzieci, dorosłych czy rowerzystów, poruszających się po drodze. Często wykorzystywane przez szkoły, urzędy, placówki medyczne, są istotnym elementem kreowania wizerunku placówki zwracającej uwagę na bezpieczeństwo. Opaskę samozaciskową można umieścić na rowerze, ramieniu, plecaku czy kasku. 

Nadruki na opaskach wykonujemy metodą tampondruku. Do wyboru oferujemy najpopularniejsze kolory opasek, żółty oraz pomarańczowy. Zamówienia realizujemy od 100 sztuk. 

Na opaskach możemy umieścić zarówno logo jak i dowolny napis. Dzięki kontrastowym znakowaniom, zapewniają one doskonałą czytelność nadruku. 

Projekt graficzny umieszczany na opaskach wykonujemy gratis.

Na terenie miasta Kraków oferujemy darmową dostawę, niezależnie od wybranej formy płatności. Wysyłka do innych miast jest bezpłatna w przypadku przedpłaty przelewem.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij