trwa wczytywanie...
Koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem

  • koszulki Original Fruit of the Loom z nadrukiem w technologi sitodruku
  • bezpłatna wizualizacja
  • rozmiary od S do XXL, 100% bawełna, różne kolory
  • rozmiar nadruku 297mm x 210mm
  • okrągłe wykończenie wokół szyi, niekurczliwy materiał

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
nadruk jednokolorowy, przód koszulki
20
565 zł
40
945 zł
60
1360 zł
80
1775 zł
100
2180 zł
200
4270 zł
300
6410 zł

Koszulki z nadrukiem


Termin realizacji to 5-6 dni roboczych.

Koszulki z  nadrukiem to sposób na wyróżnienie swojej firmy wśród konkurencji. Mogą służyć zarówno jako prezent dla klienta jak i odzież dla pracowników przedsiębiorstwa. Koszulki z logo lub spersonalizowanym napisem, to także idealny pomysł na imprezy okolicznościowe, wydarzenia sportowe czy reklamy. Posiadamy koszulki w wielu rozmiarach, kolorach oraz grubościach bawełny. Dzięki starannemu wykonaniu, świetnie nadają się do użytku codziennego. 

Najczęściej wybierane są koszulki Original Fruit of the Loom. W naszej drukarni można wybrać kolor zamawianego produktu (czarny, biały, zielony, niebieski, różowy, żółty, fioletowy, granatowy, pomarańczowy). Nadruk wykonujemy technologią sitodruku z przodu koszulki w jednym kolorze.  W przypadku dodatkowo napisu z tyłu lub druku wielokolorowego, prosimy o kontakt - po otrzymaniu szczegółów, szybko przygotujemy wycenę i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Sitodruk jest jedną z najstarszych i najtrwalszych technologii nadruków na odzieży. 

W drukarni cyfrowej i offsetowej Gomeo poszerzyliśmy naszą ofertę o coraz popularniejsze gadżety reklamowe. Potencjał jaki niosą ze sobą gadżety reklamowe jest nieoceniony, zarówno dla dużych przedsiębiorstw jak i małych firm.

Nasz grafik przygotuje bezpłatny projekt nadruku umieszczanego na koszulce.

W mieście Kraków nasz kierowca za darmo dostarczy zamawiane produkty. Na terenie Polski oferujemy darmową wysyłkę kurierską (w przypadku płatności przelewem).

Formularz kontaktowy

 

Wyślij