trwa wczytywanie...
Przyłbice ochronne

Przyłbice ochronne

  • regulowane maski ochronne wielokrotnego użytku
  • odporne na środki dezynfekujące i łatwe w czyszczeniu
  • brak zadruku
  • rozmiar 300 x 245 mm
Informacje o produkcie

ZAMÓWIENIE

Wybierz przed zamówieniem:
Cena produktu uwidoczniona na stronie internetowej Drukarni podana jest w złotych polskich (PLN) i stanowi cenę netto. Cena brutto jest wskazywana w Formularzu Zamówienia i uwzględnia wszystkie składniki, w tym podatek VAT.
Przesuń tabelę aby zobaczyć więcej
Przyłbica ochronna
5
78 zł
10
125 zł
15
155 zł
20
200 zł
25
235 zł
50
395 zł
100
730 zł
200
1355 zł
500
3320 zł

Przyłbice ochronne


Maska składa się z przeźroczystej przyłbicy z tworzywa sztucznego oraz regulowanego paska mocującego osłonę na głowie. Maska jest wygodna, ma lekką konstrukcję, swobodnie nosić ją można przez wiele godzin. Jest wielokrotnego użytku. Można nosić ją razem z okularami. Sprawdzi się zarówno w branży medycznej, chemicznej, farmaceutycznej, jak i wśród pracowników sklepów i innych firm, zapewniając im ochronę.

Produkt wykonany z przezroczystego tworzywa PVC o grubości 0,5 mm. Materiał jest bezbarwny, ma wysoką przejrzystość i zapewnia dobrą widoczność. Swobodnie można go stosować do codziennej pracy. Zapewnia 100% widoczności i dobre kąty widzenia. Tworzywo może być stosowane do kontaktu z żywnością.

Pasek przezroczysty, wykonany z tworzywa PVC. Posiada 11 stopni regulacji dla obwodu głowy oraz 3 możliwości regulacji odległości przyłbicy od twarzy. Łatwe i intuicyjne zapięcie i duże możliwości dostosowania przyłbicy do siebie. Pasek jest na tyle uniwersalny, że przyłbica może być również mocowana za pomocą dołączanej gumki recepturki. W tym celu należy obciąć końcówki paska i zamontować gumkę w przygotowanych otworach.

Przyłbice są pakowane pojedynczo w woreczki. Jest to produkt do samodzielnego montażu.

Formularz kontaktowy

 

Wyślij