trwa wczytywanie...

Potrzebujesz nowych wizytówek? Sprawdź, jakie masz możliwości!

2023-11-17

Jak przygotować i zamówić wydruk wizytówek? Dobierz formaty, papier i uszlachetnienia idealnie dopasowane do wizerunku oraz specyfiki swojego biznesu. Poznaj ofertę drukarni Gomeo z Krakowa i złóż zamówienie.

Stanowią tradycyjną formę reklamy, która nie opiera się zmianom na rynku. Praktycznie nikt nie wyobraża sobie prowadzenia biznesu bez wizytówki. Ten niewielki kartonik z danymi kontaktowymi doskonale sprawdza się zarówno w dużych korporacjach, jak i wśród specjalistów uprawiających wolne zawody. Jakie możliwości zapewnia współczesny wydruk wizytówek? Dowiedz się, jak przygotować i złożyć zamówienie w naszej drukarni w Krakowie oraz na co zwrócić uwagę podczas tworzenia projektu.

Stwórz wizytówkę odzwierciedlającą ciebie i twój biznes

Stanowią doskonałe narzędzie wspierające reklamę. Wizytówki możesz wręczać podczas spotkań z dotychczasowymi lub potencjalnymi klientami czy kontrahentami. Warto je mieć przy sobie również w czasie branżowych targów, konferencji, sympozjów, szkoleń czy eventów - czyli wszędzie tam, gdzie można nawiązać kontakty biznesowe.

Wizytówki powinny być dopasowane do identyfikacji wizualnej marki. Dostosuj je do specyfiki prowadzonej działalności. Pamiętaj, że w niektórych branżach warto postawić na prostotę, a w innych (np. artystycznych) lepszy będzie oryginalny projekt, zapadający w pamięci.

Jak złożyć zamówienie na wizytówki?

Wybierz profesjonalną drukarnię oferującą wydruk wizytówek. Dobrej jakości papier i staranny druk w najwyższej rozdzielczości pozwoli ci zyskać materiały, które podkreślą solidność oraz prestiż twojej marki.

Przed złożeniem zamówienia, zastanów się, jak dużej partii potrzebujesz. Kolejnym krokiem jest zapoznanie się z ofertę wykonawcy i dobranie rodzaju wizytówek.

Poszczególne wzory różnią się m.in.:

 • rozmiarami;
 • kształtami - obok tradycyjnych prostokątów i wersji z zaokrąglonymi rogami, dostępne są także bardziej nieoczywiste kształty;
 • sposobami zadruku - możesz zdecydować się na druk w pionie lub poziomie, jednostronny bądź dwustronny;
 • rodzajem papieru - jego gramatura przesądza o wyglądzie i trwałości (kredowy, satynowy, ozdobny);
 • uszlachetnień - gotowe dzieła można foliować z wykończeniem matowym, błyszczącym czy typu satyna, wytłaczać, pokrywać lakierem wybiórczym UV wybrane elementy.

Teraz czas na przygotowanie projektu graficznego. Dostosuj format pliku do wymogów stawianych przez drukarnię. Pamiętaj o wymaganych spadach, sugerowanej rozdzielczości map bitowych (300 DPI), zachowaniu marginesów zewnętrznych, zamianie czcionek na krzywe i wybraniu opcji kolorów z palety CMYK.

wizytowka firmowa

Rozwiązania od drukarni Gomeo

Drukarnia Gomeo oferuje wydruk wizytówek w Krakowie na potrzeby osobiste i firmowe. Tanio realizujemy większe nakłady.

W stałej ofercie posiadamy wizytówki:

 • prostokątne i zaokrąglonymi rogami,
 • jednostronne i dwustronne,
 • wielowarstwowe,
 • składane,
 • magnetyczne,
 • na papierze ozdobnym,
 • typu metki z otworem lub perforacją,
 • złocone lub srebrzone.

Do wyboru pozostają formaty 90 x 50 mm oraz 85 x 55 mm. Możesz wybrać uszlachetnienie standardowe, bądź folią błyszczącą lub matową.

Niestandardowe wizytówki perforowane

Chcesz, aby firmowe wizytówki pełniły także dodatkowe funkcje handlowe czy użytkowe? Wybierz niestandardowe wersje perforowane. Wydruki są tutaj dziurkowane w taki sposób, aby można było je bardzo łatwo oderwać. Świetnie sprawdzą się nie tylko jako standardowy nośnik danych kontaktowych, ale mogą pełnić również funkcję voucherów, kuponów, bonów prezentowych czy biletów wstępu.

W naszej ofercie znajdziesz wizytówki metki z otworem oraz składane, które doskonale sprawdzą się jako karta rabatowa.

Wizytówki pozłacane lub na ozdobnym papierze

Prowadzisz biznes w branży, gdzie duże znaczenie mają walory wizualne lub oferujesz produkty Premium? Doskonałym rozwiązaniem będą ekskluzywne wizytówki posrebrzane lub pozłacane uszlachetnione folią Soft Touch.

W sektorze artystycznym (np. dla firm eventowych, architektów, grafików, plastyków) często wybiera się wydruk wizytówek na papierze ozdobnym. W ten sposób można zyskać niepowtarzalny efekt przyciągający uwagę i podkreślający oryginalność.

Złóż zamówienie w drukarni Gomeo i zrób dobre wrażenie na klientach

Chcesz zamówić wizytówki w Krakowie tanio? Drukarnia Gomeo zaprasza. Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę, którą kierujemy w stronę osób prywatnych, firm i instytucji zainteresowanych najwyższej jakości wydrukiem materiałów reklamowych. Wykonujemy wizytówki standardowe i niestandardowe w różnych formatach, na które nakładamy wybrane uszlachetnienia. Poznaj szczegóły i złóż zamówienie już dziś. Masz pytania? Prosimy o kontakt - nasz doradca pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.