trwa wczytywanie...

PROJEKTOWANIE ULOTEK

Oferta projektowania ulotek

Nie masz projektu ulotki, a chcesz zlecić druk? To nie problem, bo w naszej drukarni pracują również profesjonalni graficy. Co ważne - posiadają oni doświadczenie w projektowaniu materiałów przeznaczonych do druku, więc możemy zagwarantować, że projekt będzie nie tylko pięknie wyglądał w programie graficznym, ale również na wydruku.
Projekt ulotki wykonujemy z myślą o grupie docelowej Państwa firmy oraz profilu działalności. Najczęściej wykonujemy projekty do tradycyjnych formatów ulotek, ale jesteśmy otwarci również na projektowanie i druk bardzo nietypowych materiałów reklamowych. Poradzimy sobie nawet z najtrudniejszym zadaniem.

Jak wygląda proces projektowania ulotek?

Jeśli chcą Państwo zaprojektować u nas ulotkę, to projekt można zamówić podczas umieszczania konkretnego produktu w koszyku. Dzięki temu od razu wiemy, jaki ma być format ulotek, rodzaj papieru, gramatura i nakład. Skontaktujemy się, by ustalić wszelkie szczegóły.
Można również wysłać zapytanie poprzez formularz kontaktowy. Wtedy prosimy, by napisać dla jakiego konkretnie produktu chcą Państwo zamówić projekt.
Kontaktując się z Państwem na pewno poprosimy o materiały graficzne (logo, inne elementy identyfikacji wizualnej firmy), treść, która ma znaleźć się na ulotce oraz przedstawienie oczekiwań. Im więcej przekażą nam Państwo informacji, tym lepiej, ale poradzimy sobie z projektowaniem nawet wtedy, gdy oczekiwania nie będą w pełni skonkretyzowane.
Po ustaleniu szczegółów wykonamy projekt graficzny, który wyślemy do akceptacji. Mogą Państwo zgłosić uwagi do projektu i korektę. Po naniesieniu poprawek ponownie prześlemy projekt. Jeśli zyska on Państwa akceptację, to zlecimy druk ulotek. O projekcie możemy porozmawiać również osobiście, jeśli odwiedzą Państwo naszą krakowską siedzibę.

Cena projektów graficznych i czas realizacji

Cena projektów graficznych w naszej drukarni jest bardzo atrakcyjna. Koszt zaprojektowania ulotki dwustronnej wynosi 80 zł netto, a koszt projektu graficznego wizytówki 30-50 zł netto (w zależności od rodzaju). W cenę projektu wliczone są również korekty i przeróbki. Szczegółowe ceny dostępne są w zakładce projekty graficzne.

Projekty realizujemy już w kilka godzin. Oczywiście czas pracy zależy od stopnia skomplikowania projektu oraz ilości i jakości materiałów otrzymanych od klienta.

Portfolio - projekty wykonane dla naszych klientów

Osoby zainteresowane jakością wykonanych przez nas projektów zapraszamy do kontaktu. Prosimy o podanie informacji o tym, dla jakiego produktu chcą Państwo zobaczyć projekty. Przykładowe prace prześlemy na maila. W zakładce realizacje, dostępne są niektóre z wykonanych przez nas projektów.

Projektowanie nie tylko ulotek

Oferujemy projektowanie graficzne materiałów reklamowych każdego rodzaju. Nie tylko ulotek, ale również plakatów, wizytówek, papierów firmowych, teczek ofertowych, kalendarzy, notesów, naklejek, kopert oraz roll-upów.

Dlaczego warto wykorzystywać ulotki do działań marketingowych?

Dobrze zaprojektowana i właściwie dystrybuowana ulotka jest wciąż jednym z bardziej skutecznych materiałów reklamowych, jeśli chodzi o nośniki drukowane. Szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku przedstawiania oferty lokalnej, oferty promocyjnej czy informowania o otwarciu nowej firmy. Istnieje kilka sposobów, dzięki którym można zmierzyć skuteczność ulotki. Jednym z najlepszych pomysłów jest dołączenie do niej kuponu rabatowego (np. w formie kodu czy hasła). Dzięki temu przedłużamy także żywotność ulotki. Niektórzy przedsiębiorcy decydują się również na to, by w celach promocyjnych stworzyć unikalny landing page, o którego adresie informują wyłącznie na ulotce. W takiej sytuacji można bardzo dokładnie zmierzyć konwersję.
Ulotki wybierane są nie tylko ze względu na swoją skuteczność, ale również ze względu na cenę, która jest znacznie niższa niż w przypadku gazetek reklamowych. W naszej drukarni koszt zaprojektowania ulotek dwustronnych i wydruku 200 sztuk zaczyna się już od ok. 160 zł.

Darmowa dostawa
Sprawdź ceny projektów
Payu
Możliwość płatności kartą w biurze
Wspieramy krakowskie zoo