trwa wczytywanie...

Zbliża się nowy rok. Co powiesz na nowe gadżety firmowe?

2023-11-23

Szukasz pomysłu na działania promocyjne w nowym roku? Polecamy gadżety reklamowe z nadrukiem. Kubki, długopisy, torby, a może smycze? Poznaj ofertę drukarni Gomeo z Krakowa i wybierz najlepsze rozwiązanie.

W nowym roku warto zainwestować w działania promocyjne swojej marki, aby przypomnieć się dotychczasowym klientom, zdobyć nowych i zwiększyć swoją widoczność na tle konkurencji. Dobrym rozwiązaniem są gadżety reklamowe, które świetnie sprawdzają się przy wielu różnych okazjach. Jakie akcesoria wybrać? Torby, kubki z nadrukiem, a może smycze lub długopisy z logo? Poznaj ofertę drukarni Gomeo z Krakowa i dobierz rzeczy najlepiej dopasowane do specyfiki swojego biznesu.

Dlaczego warto inwestować w gadżety reklamowe?

Stanowią doskonałą formę promocji i sposób na poprawienie wizerunku marki. Gadżety reklamowe sprawdzają się w większości branż. Taka inwestycja to dobry pomysł, ponieważ:

 • wszyscy lubią dostawać prezenty - wręczanie drobnych upominków klientom, kontrahentom czy po prostu osobom odwiedzającym firmowe stoisko wywołuje miłe odczucia. Odbiorca podświadomie uznaje, że go lubimy, szanujemy i cenimy, skoro dajemy mu podarunek. Ten niewielki gest sprawi, że twoja marka będzie dobrze się kojarzyć;
 • są uniwersalne - gadżety możesz wykorzystać podczas branżowych targów, konferencji, eventów, jako upominki z okazji różnych świąt, wzmocnienie prowadzonej kampanii reklamowej czy imprezy sponsorowanej przez przedsiębiorstwo (np. charytatywnej). Sprawdzą się również jako forma podziękowania za owocną współpracę;
 • zwiększają widoczność brandu - logo naniesione na długopisy, kubki czy torby pozwala dotrzeć do naprawdę szerokiego grona odbiorców. Wiele obdarowanych osób będzie używać ich na co dzień i w ten sposób promować twoją firmę w przestrzeni publicznej;
 • podnoszą prestiż - gdy są spójne z identyfikacją wizualną marki, eleganckie i starannie wykonane, pokazują przedsiębiorstwo w dobrym świetle oraz sprawiają, że kojarzy się ono z solidnością.

Jakie gadżety może zaoferować ci drukarnia Gomeo?

Drukarnia Gomeo z Krakowa przygotowała bardzo rozbudowaną ofertę dopasowaną do potrzeb różnych kampanii. Dostarczamy praktyczne gadżety reklamowe z nadrukami wykonywanymi różnymi metodami (np. jednokolorowy tampodruk czy pełnokolorowy UV) dobranymi do konkretnych nawierzchni oraz pożądanego efektu.

Posiadamy rozbudowany asortyment materiałów do wyboru. Polecamy m.in.:

 • plastikowe i metalowe długopisy,
 • ołówki i pendrive-y,
 • kubki porcelanowe,
 • jednorazowe kubki papierowe,
 • torby cateringowe i papierowe,
 • wysokiej jakości torby materiałowe,
 • odzież reklamową (polary, kamizelki odblaskowe, czapki z daszkiem),
 • przypinki, breloki i zapalniczki,
 • leżaki i parasole plażowe.
gadzet firmowy

Kubki i długopisy reklamowe: one zawsze są praktyczne!

Poszukujesz sprawdzonego pomysłu na gadżety, które na pewno okażą się przydatne na co dzień? Idealne będą długopisy reklamowe, na które naniesiemy logo twojej marki. Warto je wybrać, ponieważ są bardzo praktyczne. Twoi klienci mogą korzystać z nich w biurze oraz w domu. Podczas podpisywania umów czy dokumentów taki drobiazg będzie promował twoją firmę na wydarzeniach biznesowych. W ofercie Gomeo z Krakowa posiadamy tanie długopisy plastikowe oraz bardziej ekskluzywne długopisy metalowe.

Kolejną propozycją są kubki z nadrukiem. Są one wykonane z estetycznej i trwałej porcelany, na którą naniesiemy logo twojej marki, hasło lub inny wybrany projekt.

Może torba reklamowa albo smycze?

Wykonane z naturalnych surowców torby reklamowe to sposób, aby dane twojej firmy trafiły do przestrzeni publicznej. Wiele obdarowanych osób na pewno wykorzysta je na zakupy, dlatego logo będzie dobrze widoczne. Przydatnym gadżetem są również smycze reklamowe wykonane z wysokiej jakości taśmy poliestrowej i zakończone niklowanym karabińczykiem. Można zawiesić na nich klucze do mieszkania, biura czy samochodu.

Wybierz gadżet, stwórz projekt i złóż zamówienie!

Już wiesz, który gadżet reklamowy najlepiej podkreśli unikalny charakter twojej firmy? Wybierz przedmioty, które cię interesują i ich ilość, stwórz projekt graficzny, zaznacz formę nadruku i złóż zamówienie. My przygotujemy materiały i dostarczymy je prosto do ciebie.

Drukarnia Kraków: szeroka oferta sprawdzonych gadżetów

W drukarni Gomeo z Krakowa znajdziesz szeroki wybór gadżetów reklamowych. Są to zarówno akcesoria piśmiennicze czy kubki, które doskonale sprawdzą się w każdym biurze, jak i odzież oraz przedmioty sezonowe (parasole przeciwsłoneczne, leżaki, balony okolicznościowe). Rozbudowana oferta, możliwość składania zamówień hurtowych w atrakcyjnych cenach oraz wysokiej jakości nadruki stanowią nasze główne atuty. Zrealizujemy twój pomysł na skuteczną promocję. Sprawdź!