trwa wczytywanie...

Organizujesz imprezę firmową? Zamów zaproszenia!

2023-12-19

Jak przygotować i zlecić drukowanie zaproszeń na imprezę firmową? Dowiedz się, jak powinny wyglądać idealne bilety. Stwórz perfekcyjny projekt i złóż zamówienie w profesjonalnej drukarni internetowej.

Organizujesz firmową imprezę integracyjną dla pracowników, jubileuszowy bankiet, uroczystość dla kontrahentów z okazji podpisania ważnej umowy lub inną imprezę biznesową? Zadbaj o odpowiednią oprawę wydarzenia i zdecyduj się na drukowanie zaproszeń. W ten sposób zyskasz spersonalizowane bilety, które będą jednoznacznie kojarzyć się z twoją marką i na wszystkich zrobią doskonałe wrażenie. Jak je zamówić? Jako doświadczona drukarnia internetowa z Krakowa dzielimy się naszą wiedzą. Zapraszamy do lektury.

Jakie powinno być zaproszenie na imprezę firmową?

W kontaktach biznesowych podobnie jak w prywatnych warto przestrzegać savoir-vivre?u. Osobiste wręczanie lub przesyłanie zaproszeń na branżowe wydarzenia jest w dobrym tonie. Taki gest podkreśla wysoką kulturę osobistą i ukazuje otoczeniu twoją firmę w dobrym świetle. Świadczy o szacunku do osób, które mają wziąć udział w evencie, konferencji, sympozjum, integracji lub innym spotkaniu. Nie rezygnuj z eleganckich papierowych wersji nawet wtedy, gdy wysyłasz informację mailem, a wydarzenie dodatkowo zapowiadasz na firmowym profilu w mediach społecznościowych. Tradycyjne drukowanie zaproszeń nadal jest traktowane jako prestiżowe i bardziej osobiste niż wersje elektroniczne.

Zadbaj o wysoką estetykę i przejrzystość rozdawanych lub rozsyłanych kart. Biznesowe zaproszenia powinny być wykonane z najwyższą starannością. Postaw na sprawdzony minimalizm. Ważne informacje muszą być odpowiednio wyeksponowane (imię i nazwisko, data, godzina, adres). Najlepszy będzie projekt zgodny z identyfikacją wizualną twojej marki - wykorzystaj swoje log logo, spójne czcionki i elementy graficzne. Zrezygnuj ze zbędnych ozdobników. Wyjątkiem są imprezy tematyczne (np. z okazji karnawału), gdzie możesz nawiązać do motywów okolicznościowych.

Jak złożyć zamówienie na zaproszenia?

Chcesz zlecić drukowanie zaproszeń? Wybierz sprawdzonego wykonawcę, który zadba o wysoką jakość. Drukarnia internetowa Gomeo z Krakowa umożliwia personalizację biletów, które poinformują twoich gości o organizowanej imprezie firmowej.

Wystarczy, że:

  • określisz ilość kart, których potrzebujesz - najlepiej zamówić nieco większą partię (na wypadek konieczności zwiększenia liczby osób mających wziąć udział w wydarzeniu);
  • wybierzesz format i papier;
  • dobierzesz czcionki i kolorystykę;
  • zastanowisz się nad uszlachetnieniami.
zaproszemie

Stwórz projekt i wybierz papier do druku

Przygotuj projekt dopasowany do charakteru swojej organizacji (przedsiębiorstwa, instytucji) oraz imprezy, którą organizujesz. W przypadku konferencji czy bankietów w cenie jest tradycjonalizm, dlatego nie przesadzaj z ozdobnikami. Gdy w planach masz firmową integrację, możesz nieco zaszaleć i dopasować zaproszenia do motywu przewodniego imprezy (np. efekt postarzania dla klimatów vintage czy przyjęcia w stylu PRL-u), umieścić na nich zabawny cytat, wybrać niestandardowe czcionki.

Zależy ci na efekcie glamour? W naszej drukarni internetowej możesz zamówić błyszczące nadruki srebrne i złote, które na pewno przyciągną spojrzenia. Polecamy również inne uszlachetnienia oraz opcję wykonywania druku białym kolorem na maszynie Fujifilm Revoria (takie litery pięknie będą wyglądać na czarnym czy granatowym tle).

Nie masz pomysłu na wyjątkowe zaproszenia? U nas możesz zamówić usługę stworzenia projektu. Doświadczony grafik przygotuje coś naprawdę ekstra! Pomożemy ci również dobrać papier z szerokiej palety stosowanych podłoży (m.in. matowa kreda, karton, perłowy/złoty, gładki w odcieniu czarnym, granatowym, czerwonym czy kości słoniowej, biały prążkowany, o strukturze filcu).

Zgłoś się do drukarni Gomeo i złóż zamówienie

Profesjonalny druk zaproszeń wykonujemy na indywidualne zamówienie. Wystarczy, że wypełnisz formularz, skontaktujesz się z naszym przedstawicielem i określisz, na jakim rezultacie końcowym ci zależy. My przygotujemy wycenę i podpowiemy najlepsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu!

Już wiesz, jak złożyć zamówienie na drukowanie zaproszeń? A może potrzebujesz więcej informacji lub fachowej porady, która pomoże ci zrobić jeszcze lepsze wrażenie na kontrahentach, klientach, dziennikarzach i innych zapraszanych gościach? Zapraszamy do kontaktu. W naszej drukarni internetowej możesz zamówić także inne materiały biznesowe - m.in. firmowe katalogi, wizytówki czy teczki ofertowe. Na terenie miasta Kraków, gwarantujemy dostawę gratis. Sprawdź!