trwa wczytywanie...

Ulotki składane - sprawdzony sposób na reklamę

2023-07-14

Ulotki reklamowe to doskonały sposób na reklamę przedsiębiorstwa. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, w jaki sposób można za ich pomocą promować swoją firmę i o czym pamiętać w trakcie ich projektowania.

Ulotki składane to jeden z tych produktów poligraficznych, których używa się najczęściej do celów reklamowych. Oprócz tego mogą stać się doskonałymi broszurami informacyjnymi czy jadłospisami w punktach gastronomicznych. Dlaczego składane ulotki to świetny sposób na promowanie swojego przedsiębiorstwa? Sprawdź to i dowiedz się, która firma oferuje profesjonalny druk ulotek w Krakowie.

Dlaczego ulotki to skuteczne narzędzie reklamowe?

Ulotki reklamowe to niezwykle skuteczne narzędzie reklamowe z wielu różnych względów. Po pierwsze są tanie w produkcji - można stworzyć ich spory nakład nawet przy niskim koszcie. Po drugie, istnieje mnóstwo możliwości, jeśli chodzi o to, co ma się na nich znaleźć. Kreatywne zaprojektowanie ulotki sprawi, że będzie wizualnie przyciągać wzrok i jednocześnie wzbudzać ciekawość u potencjalnego klienta. W szczególności jest to widoczne w przypadku ulotek składanych, w których każda strona może składać się w jedną spójną całość. Można umieścić na nich zachęcające i przydatne dla klienta informacje w sposób zwięzły i czytelny. Ulotki to doskonałe narzędzie reklamowe również z tego powodu, że pozwalają na bezpośrednią interakcję z klientami. Wręczając jednemu z nich ulotkę można również dodać parę słów od siebie - dzięki temu istnieje większa szansa, że klient zainteresuje się ulotką.

Rodzaj ulotki ma znaczenie

Odpowiedni druk ulotek ma duże znaczenie, jeśli chodzi o formę promowania swojego przedsiębiorstwa. Jednostronne ulotki pozwalają skupić się na jednym, konkretnym przekazie. Zwykle rozdaje się je w miejscach o dużym natężeniu ruchu - prosty i konkretny przekaz umieszczony na ulotce powinien przyciągnąć wzrok i jednocześnie wzbudzić zainteresowanie u potencjalnego klienta. Podobnie mogą działać ulotki dwustronne, na których można umieścić o wiele więcej informacji, jednak w ich przypadku również warto zachować umiar i nie zawierać na niej zbyt wielu rzeczy.

Ulotki składane okażą się świetnym wyborem, jeśli chce się przekazać dużo informacji w schludny sposób. Rozbudowane broszury mogą zawierać rozbudowane opisy produktów lub usług, kontakt do firmy, a nawet małą mapkę z oznaczoną siedzibą. Wszystko zależy od wymagań przedsiębiorstwa i tego, co konkretnie chce przekazać swoim potencjalnym klientom. Popularne są również różnego rodzaju ulotki z kuponami rabatowymi.

 ulotki druk

O czym pamiętać przy projektowaniu ulotki składanej?

Ulotki używane do celów marketingowych są dosyć specyficznym produktem. Aby okazały się skuteczne, należy skupić się na przygotowaniu odpowiedniego projektu, który będzie uwzględniał aspekty takie jak:

  • grupa docelowa,
  • cel kampanii,
  • przyciągający wzrok i jednocześnie nienachalny design,
  • czytelny przekaz,
  • informacje kontaktowe.

Kluczem do zaprojektowania dobrej jakości ulotek jest z pewnością zachowanie umiaru, jeśli chodzi o zawarte na niej informacje. Umieszczanie zbyt wielu rzeczy może negatywnie odbić się na czytelności ulotki i jednocześnie odstraszyć klienta od zapoznania się z nią. Przy projektowaniu ulotki składanej warto również pamiętać o zachowaniu jej właściwej struktury. Trzeba wiedzieć, w jaki sposób się rozkłada i co ma się znaleźć na jej poszczególnych stronach. Tylko w ten sposób całość będzie przejrzysta i czytelna dla klienta.

Kreatywność bez końca z Fujifilm Revoria

Tanie ulotki w Krakowie oferuje firma Gomeo, która dysponuje nowoczesnym sprzętem Fujifilm Revoria. Jest to zaawansowana technologicznie maszyna drukująca, która umożliwia drukowanie wysokiej jakości ulotek (i nie tylko) ze świetnymi kolorami i wiernie odwzorowanymi szczegółami. Maszyna ta, umożliwia druk kolorem złotym, srebrnym, białym oraz jaskrawym różowym na dowolnych podłożach, nabłyszczenie wybranych elementów za pomocą specjalnego tonera Clear czy druk na folii transparentnej z białym podkładem.Dokładamy wszelkich starań, by zapewniać naszym klientom wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Dzięki sprzętowi Fujifilm Revoria możemy dostarczać naszym klientom nie tylko ulotki, ale również rewelacyjne i nietypowe wizytówki, zaproszenia, katalogi, pocztówki, plakaty A3 i wiele innych.

Zleć realizację ulotek Gomeo

Jeżeli szukasz firmy, która pomoże Ci w promocji Twojego przedsiębiorstwa, wybierz Gomeo. Zapewniamy tanie ulotki w Krakowie, które są doskonałym narzędziem na reklamę Twojego biznesu. Proponujemy konkurencyjne ceny, wysoką jakość wykonania, terminowość oraz profesjonalne podejście. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły naszej oferty i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.