trwa wczytywanie...

Rozpoczął się sezon na drukowanie firmowych kalendarzy. Co warto wiedzieć przed złożeniem zamówienia?

2023-09-28

Kalendarze to skuteczna forma reklamy. Dowiedz się, co dzięki nim zyskasz i dlaczego warto złożyć zamówienie wcześniej. Poznaj różne rodzaje oraz technikę, którą wykorzystujemy w drukarni w Krakowie.

Wielkimi krokami nadchodzi koniec roku. To znak, że zbliża się doskonały czas, by rozpocząć przygotowania do promocji firmy w kolejnych 12 miesiącach. Sądzisz, że działania marketingowe przeniosły się do internetu? Otóż nie! Dużym uznaniem cieszą się kalendarze firmowe. Nie bez powodu - są praktyczne i niedrogie. Przekonaj się, co może Ci zaproponować nasza tania drukarnia w Krakowie.

Plusy inwestowania w kalendarze firmowe

W dobie cyfrowej komunikacji pamiętaj o tradycyjnych narzędziach reklamowych. Tanie kalendarze firmowe oferowane przez naszą drukarnię są jednym z nich. Postaw na nie, a Twoja firma wiele zyska. Oto kilka najważniejszych korzyści:

 • są użyteczne przez cały rok, co oznacza, że odbiorca będzie miał kontakt z Twoją reklamą przez wiele miesięcy,
 • stanowią element identyfikacji wizualnej firmy - charakterystyczna dla marki szata kolorystyczna oraz dostosowany nadruk sprawiają, że można łatwo skojarzyć produkt z Twoim biznesem,
 • są doskonałym prezentem dla klientów, partnerów biznesowych i pracowników. Dwie pierwsze grupy dzięki takiemu podarunkowi będą miały zawsze pod ręką Twoje dane kontaktowe. Dla osób zatrudnionych firmowe kalendarze są świetnym elementem motywującym, zwłaszcza jeśli je spersonalizujesz. Własne imię i nazwisko na okładce firmowego kalendarza z pewnością wzmocni poczucie więzi z firmą,
 • pomagają budować świadomość marki - odbiorcy będą widywać firmowe symbole w różnych sytuacjach, dzięki czemu staną się one znajome.

Zamówienie w naszej drukarni materiałów na cały rok to tania inwestycja w reklamę działająca przez wiele miesięcy.

Dlaczego zamówienie na kalendarze warto złożyć wcześniej?

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał kalendarzy, warto zamówić je taniej i z wyprzedzeniem w naszej drukarni. Najważniejszym powodem jest to, żeby na czas rozdać je wybranym odbiorcom. Możesz dodawać je jako upominek przy większych zamówieniach, nagrodę w konkursach na social mediach lub dołączać jako prezent w bożonarodzeniowych paczkach dla pracowników. Zapewnij sobie odpowiednio długi czas, by zrealizować wszystkie te działania przed rozpoczęciem nowego roku. Dzięki temu materiały będą dłużej w użyciu.

kalendarz

Rodzaje kalendarzy do druku - jaki wybrać?

Dbamy o to, by każdy z klientów znalazł w naszej ofercie produkt zgodny z oczekiwaniami. Jako profesjonalna drukarnia w Krakowie przygotowaliśmy szeroki wybór tanich kalendarzy. Oto oferowane rodzaje:

 • listkowe, z zaokrąglonymi rogami, o wymiarach 85x54 mm. Dzięki poręcznej wielkości można taki kalendarz łatwo schować, np. do portfela,
 • jednodzielne, z naklejonym dwunastostronicowym kalendarium, w formacie 310x475mm,
 • trójdzielne, z naklejonym dwunastostronicowym kalendarium, w formacie 310x765mm,
 • podkłady na biurko (biuwary), w formatach A3, A2, B3, B2,
 • książkowe, z okładką skóropodobną w różnych kolorach, w formacie A5, B5 lub A4,
 • piramidki, które można postawić na biurko. Dostępne również w postaci spiralowanej, z różnymi kolorami spirali do wyboru, w formacie A5,
 • szyte - wykonane na papierze kredowym o gramaturze 170g i formacie A5, B5 lub A4,
 • listwowane - do powieszenia na ścianie. Krótki bok zakończony jest srebrną listwą. Dostępne są w formatach A3, A2, A1, B2, B1,
 • spiralowane - do powieszenia na ścianie, z różnymi kolorami spirali do wyboru. Dostępne w formatach A4, A3, A2, B3, B2.

Wybór odpowiedniego modelu kalendarza z oferty naszej drukarni zależy od indywidualnych potrzeb firmy.

Jak drukuje się kalendarze firmowe?

Proces wydruku wybranego rodzaju kalendarza jest precyzyjny i starannie kontrolowany przez naszą drukarnię na każdym etapie. Przystępujemy do pracy od razu po uzgodnieniu wytycznych i projektu. Dzięki temu możesz otrzymać swoje zamówienie w zaledwie kilka dni. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i niezawodne maszyny drukujące, by osiągnąć efekt, którego oczekują nasi klienci, czyli wysokiej jakości, a jednocześnie tanich wydruków.

Skontaktuj się z nami i zamów kalendarze firmowe!

Rozpocznij już teraz przygotowania do nowego roku. Skontaktuj się z nami, a zespół specjalistów z naszej drukarni pomoże Ci w wyborze i ustaleniu parametrów druku, które najlepiej zaspokoją potrzeby Twojej firmy. Oferujemy również możliwość wykonania kalendarzy na specjalne zamówienie w dowolnym formacie - takie zamówienia wyceniamy indywidualnie. Jeżeli wybierzesz dostawę na terenie Krakowa, dostarczymy Twoje nowe kalendarze za darmo! Do innych miast również możesz zamówić bezpłatną dostawę kurierem, wystarczy wykonać płatność z góry.