trwa wczytywanie...

Teczki ofertowe - sprawdź, czy to reklama dla Ciebie!

2023-10-26

Poznaj teczki ofertowe i dowiedz się, dlaczego warto wykorzystać je jako reklamę swojej firmy. Dobierz najlepsze materiały razem z naszą tanią drukarnią i zleć ich wykonanie w Gomeo.

Na wizerunek marki wpływa każdy drobny element. Nazwa dobrze dopasowana do profilu działalności, oryginalne logo i spójna identyfikacja wizualna pozwalają budować wizerunek w świadomości potencjalnych klientów. Jednym z ważnych elementów są teczki firmowe, które pomagają wprowadzić porządek do biura i podkreślić renomę firmy. Przeczytaj i dowiedz się, dlaczego warto je zamówić. Poznaj również rodzaje teczek, które oferuje nasza tania drukarnia z Krakowa i dowiedz się, od czego zależy ich cena.

Dlaczego teczki ofertowe to dobry produkt marketingowy?

Są jednym z popularnych i bardzo skutecznych materiałów promocyjnych. Teczki ofertowe ułatwiają zorganizowanie pracy. Można w nich poukładać umowy i inne dokumenty przypisane dla poszczególnych klientów, co wspiera porządkowanie i archiwizację. Podczas wizyty kontrahentów w biurze pracownik, który ich obsługuje, błyskawicznie odnajdzie potrzebną dokumentację. To pomaga uniknąć poszukiwania brakujących aneksów czy załączników i robi wrażenie profesjonalnej obsługi.

Estetyczne teczki firmowe dopasowane kolorystyką i wyglądem do identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa czy organizacji podkreślają również ich prestiż i stanowią funkcjonalny nośnik reklamowy. Doskonale sprawdzają się podczas spotkań biznesowych. Możesz w nich umieścić prezentację oferty i przekazać ją osobie, którą chcesz przekonać do współpracy lub już negocjujesz z nią warunki umowy. Wydruki w takiej oprawie prezentują się dużo bardziej profesjonalnie niż pojedyncze kartki wręczane oddzielnie.

Eleganckie teczki ofertowe możesz wykorzystać także:

  • na stoisku targowym - umieść w nich ulotki, katalogi i inne materiały marketingowe, które chcesz przekazywać odwiedzającym;
  • podczas konferencji lub sympozjum - na program imprezy czy skróty wykładów;
  • na szkoleniach i warsztatach - na materiały szkoleniowe lub ofertę swojej firmy (w ten sposób będziesz wspierać networking).

Co warto wiedzieć przed złożeniem zamówienia na teczki ofertowe?

Zanim złożysz zamówienie na teczki ofertowe, określ ich przeznaczenie. Na standardowe wydruki sprawdzą się otoczki na dokumenty w formacie A4. A5 mają wielkość kartki z zeszytu szkolnego, dlatego możesz wykorzystać je np. na ulotki. Funkcjonalność zwiększają gumki.

Ustal również rodzaj druku. Standardowy jest jednostronny. Ten dwustronny pozwala zmieścić więcej treści czy grafiki i zyskać bardziej oryginalne materiały przyciągające uwagę. Zdjęcia mogą zostać naniesione wewnątrz teczek. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się np. w branży kreatywnej, kosmetycznej czy architektonicznej.

Kolejnym krokiem jest przygotowanie oryginalnego projektu. Zadbaj, aby teczki firmowe były dopasowane do identyfikacji Twojej marki. Wykorzystuj podobną kolorystykę i te same fonty, co w katalogach, ulotkach, na stronie internetowej, w mediach społecznościowych.

Na teczkach warto umieścić m.in.:

  • logo i nazwę firmy;
  • dane kontaktowe (telefon, adres e-mail, adres biura, stronę www);
  • chwytliwe hasło reklamowe;
  • ciekawą grafikę.
teczka

Teczki, jakie oferuje nasza drukarnia

Gomeo to tania drukarnia z Krakowa mająca w ofercie szeroki wybór teczek ofertowych. Drukujemy je na matowym papierze kredowym 350 g. Do wyboru pozostaje jakość standardowa i Premium z zadrukowaniem jednostronnym lub dwustronnym (grafika trafia również do wnętrza). Inną opcją są teczki z gumką (różne kolory gumek). Klienci mogą zamówić uszlachetnienie folią matową lub błyszczącą oraz dodatkowy lakier wybiórczy UV.

Dostępne są wersje w formatach:

  • A4 - 210 x 290,7 mm;
  • A5 - 210x148 mm;
  • DL - 210 x 99 mm.

Od czego zależy cena wydruku teczek?

Cena za teczki firmowe w naszej drukarni uzależniona jest od wybranego rodzaju materiałów (standard jest tańszy od Premium), rodzaju uszlachetnień dodatkowych oraz zamawianego nakładu. W Krakowie zapewniamy dostawę gratis. Na terenie całej Polski zamawiamy bezpłatną przesyłkę przy płatności z góry przelewem. Istnieje także możliwość odpłatnego przygotowania projektu graficznego.

Teczki ofertowe Kraków: złóż zamówienie

Chcesz wykorzystać teczki ofertowe w promocji swojej firmy, szkoły lub instytucji? Nasza tania drukarnia z Krakowa szybko i sprawnie zrealizuje Twoje zamówienie. Przejrzyj dostępne produkty i skonfiguruj materiały idealnie dopasowane do przeznaczenia oraz swoich indywidualnych potrzeb. Masz wątpliwości? Nie wiesz, który format będzie najlepszy? Potrzebujesz porady dotyczącej dostępnych uszlachetnień? Zapraszamy do kontaktu - nasz przedstawiciel pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję.