trwa wczytywanie...

Świąteczne kubki z nadrukiem - sprawdzony pomysł na prezent!

2023-12-05

Jakie gadżety reklamowe sprawdzą się w roli świątecznych prezentów? Poznaj kubki z nadrukiem i przekonaj się, że będą idealne jako firmowy upominek dla klientów, kontrahentów oraz pracowników.

Szukasz pomysłu na świąteczne prezenty dla pracowników, współpracowników, klientów lub kontrahentów? Zależy Ci, aby wręczyć funkcjonalne rzeczy, które jednocześnie będą kojarzyć się z twoją marką? Polecamy kubek z nadrukiem - taki upominek na pewno zostanie wykorzystany na co dzień. Poznaj zalety tego rozwiązania i zamów spersonalizowane gadżety reklamowe, które nie tylko ucieszą obdarowanych, ale i staną się doskonałą promocją dla twojej firmy.

Kubek z nadrukiem - dlaczego to dobry pomysł na prezent firmowy?

Wiele firm decyduje się na wręczanie świątecznych prezentów. Są one sympatycznym gestem, który budzi pozytywne skojarzenia. Zwyczaj ten pomaga budować dobrą atmosferę pomiędzy zespołem i kadrą zarządzającą, wspiera również tworzenie przyjaznych relacji z otoczeniem. Wybór konkretnych rzeczy stanowi jednak o wiele większe wyzwanie niż zakup upominków dla najbliższych, których dobrze znamy (wiemy, jaki mają gust, czego potrzebują i o czym marzą).

Warto poszukać uniwersalnych drobiazgów, które ucieszą praktycznie każdego. Kubki reklamowe świetnie sprawdzą się w tej roli. Są bardzo praktyczne i przydatne, dlatego na pewno nikt ich nie wyrzuci ani nie schowa na samo dno szafy. Pracownicy mogą wykorzystać je w biurowej kuchni lub zabrać ze sobą do domu, gdzie staną się oryginalnym elementem kuchennej zastawy.

Dla wielu osób delektowanie się poranną kawą lub herbatą jest rytuałem pozwalającym przyjemnie rozpocząć kolejny dzień. Ulubiony napój może również kojarzyć się z chwilą przerwy w pracy, która pozwala oderwać się od wykonywania zawodowych obowiązków, zrelaksować i spędzić kilka minut np. na pogawędce ze współpracownikami. Dzięki temu kubek z nadrukiem budzi miłe skojarzenia. Pośrednio podobnie będzie odbierana firma, której logo znajdzie się na naczyniu.

Kubek z nadrukiem jako nośnik reklamy

Ładnie wykonany kubek z nadrukiem stanowi bardzo skuteczny nośnik reklamy. Osoby, które otrzymają taki gadżet, najpewniej będą używać go na co dzień. Na pewno nie zapomną o promującej się w ten sposób firmie, ponieważ jej logotyp stanie się częścią ich prywatnej lub biurowej przestrzeni. Jak to przekłada się na sprzedaż? Nie jest żadną tajemnicą, że ludzie najchętniej kupują produkty lub zamawiają usługi od przedsiębiorstw, które znają. Dzięki temu drobny świąteczny prezent może zwiększyć w przyszłości sprzedaż lub owocować nawiązaniem kolejnych współprac.

Dodatkowo użytkowane kubki reklamowe staną się widoczne dla innych - gości, dostawców oraz rozmaitych osób odwiedzających firmę. To zwiększa prawdopodobieństwo, że przekaz dotrze do wielu adresatów.

Spersonalizowane kubki z nadrukiem możesz wykorzystać m.in. jako prezenty dla:

  • stałych klientów lub kontrahentów - w ten sposób pokażesz, że pamiętasz o tych osobach, cenisz sobie kontakty z nimi i chcesz się im odwdzięczyć poprzez wręczenie lub przesłanie świątecznych podarków;
  • pracowników i współpracowników - wystarczy, że dobierzesz odpowiednią grafikę, aby taki gadżet stał się bardzo ciekawym elementem bożonarodzeniowej paczki dla zatrudnionych osób (lub ich dzieci). Możesz połączyć go również z premią, podarowaniem voucherów, bonów lub innych droższych upominków;
  • osób odwiedzających firmowy event - wiele przedsiębiorstw organizuje imprezy z okazji Mikołajek lub Wigilii, na które zapraszane są całe rodziny pracowników. Tutaj trafionym pomysłem będzie połączenie kubków i słodyczy z logo (wystarczy wrzucić do naczynia kilka czekoladek czy cukierków i umieścić całość w ozdobnej folii).

Spersonalizuj świąteczne kubki z nadrukiem dla swoich klientów i współpracowników

Przygotuj swój własny projekt i zamów spersonalizowane kubki reklamowe. Na Boże Narodzenie ciekawym pomysłem jest połączenie firmowego logo z motywami świątecznymi. Możesz zdecydować się na choinkę, Mikołaja, gwiazdkę, bombki, śnieżynki lub inne wzory. Dodatkowo istnieje możliwość naniesienie życzeń bądź dedykacji.

Zamów kubki z nadrukiem w drukarni Gomeo!

Gomeo to drukarnia z Krakowa oferująca gadżety reklamowe na wiele różnych okazji. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz porcelanowe kubki z nadrukiem w trzech różnych rozmiarach. Możesz dobrać do nich podkładki i ozdobne torebki papierowe do zapakowania. Na wybrane upominki nanosimy nadruki metodą sublimacji, która gwarantuje odwzorowanie grafiki z fotograficzną precyzją. Zapraszamy - na terenie miasta Kraków, gotowe zamówienia dostarczamy bezpłatnie.